Polaban Nymburk – So. Nové Strašecí 1:0 (0:0)

Hosté hned od úvodních minut vlétli na svého soupeře a rozbíjeli domácí rozehrávku, což činilo domácímu týmu starosti. Pro oko diváka jinak toto utkání moc pohledné nebylo, neboť bylo k vidění minimum šancí, a fotbalový děj se odehrával spíše mezi vápny. nikdo nechtěl chybovat a tak se hrál i dost opatrný fotbal. Jedinou velkou příležitost ke skórování v prvním poločase měli hosté z Nového Strašecí. Kudela utekl domácí obraně, udělal kličku brankáři, který následně evidentně podtrhl novostrašeckého hráče. Píšťalka hlavního sudího zůstala ovšem němá a rozhodčí nařídil rohový kop. Po vyrovnaném prvním poločasu a s jedinou brankovou šancí na straně hostů, se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
Do druhého poločasu nastoupili hráči obou týmů se stajnou taktikou – neinkasovat. První velká šance nymburských hráčů přišla až v šedesáté minutě, kdy domácí hráč hlavičkoval do míst, kde se zrovna nacházel hostující brankář Kut. Ani v sedmdesáté minutě nebyl domácím přidělen pokutový kop. Rychlonohý novostrašecký Kudela se opět řítil na brankáře, opět byl faulován. Hlavní sudí místo penalty udělil hostujícímu Kudelovi žlutou kartu za „filmování“. Rozhodující okamžik celého zápasu přišel v osmdesáté minutě. Rozhodčí ukazoval na odkop od novostrašecké svatyně. Hosté ovšem hráli v duchu fair – play a přiznali se, že míč tečovali. Pěnička zahrával rohový kop, našel přeným centrem Košvance a ten se nemýlil – 1:0. Hosté nesložili zbraně a bojovali o vyrovnání. To mohlo přijít v devadesáté minutě, kdy Kudela obstřelil domácího brankáře, ale míč stačil na brankové čáře domácí obránce vykopnout. Hosté se tak vrátili z Nymburka bez bodu.

Polaban Nymburk: Doležal – M. Novotný, Košvanec, Ott, Bosák – Čerych, Havrda, Pěnička, Friedel – L. Novotný, Soukal (88. Kubín)

Nové Strašecí: Kut – Vecka – Koula, Vosyka, Soukup – Stuchl, Duchoň, Tlustý (46. Štika), Zázvorka (83. Pedál) – Kubec (82. Stránský), Kudela.
Trenér: Miloslav Mrázek.