FK Rakovník – AFK Slavia Malešice 2:2 (1:0)

Od úvodu zápasu se útočná aktivita překvapivě usadila na kopačkách hostujícího týmu. Obrana FKR však s přehledem zastavovala útoky soupeře už před pokutovým územím. Dopředu se ale rakovnickým hráčkám vůbec nedařilo a tak se hra odvíjela mezi oběma šestnáctkami. Až ve 28. minutě se domácím podařilo vybojovat rohový kop. Perfektní kop Jedličkové a tlak hráček FKR způsobil, že si ho do vlastní branky srazila malešická brankářka – 1:0.

Ve druhém poločase tlak hostů pokračoval, ale byly to opět domácí hráčky, které skórovaly. V 56. minutě ztrátu míče Malešic potrestala pěknou kombinací přihrávající Jedličková a přesně zakončující Bezchlebová – 2:0. Přetížená rakovnická obrana se však přeci jenom začala dopouštět chyb, které vedly v 63. minutě k vlastnímu gólu Andrové – 2:1. Osm minut před koncem se hostující tým prosadil podruhé po perfektně zahrané standardní situaci – 2:2. Hráčky Malešic vycítily šanci na vítězství, ale jejich snaha už ke změně skóre nevedla.

„Poslední utkání podzimní části bylo i nejhorším utkáním našich hráček. Jsem hodně zklamaný, že takhle podzim končíme. Začátek soutěže se nám povedl nad očekávání, ale poté přišla zranění a bohužel to vedlo až k takto nepovedenému závěru," uvedl lodivod žen FK Rakovník Milan Klos.

FK Rakovník: K. Rubešová – Andrová, Stránská, Králíková, Ajksnerová (60. K. Roubíková) – Slavíková, Novotná, Dubcová, L. Churanová – Jedličková, Bezchlebová (56. Černá)