Slovo naštvaný je hodně slabounké. Tak hodnotil duel s lídrem tabulky Hřebčí trenér Mšece Miloslav Mrázek. Jeho tým vedl 2:1, ale nakonec podlehl 2:3, když zazdil moře šancí a sám dělal vzadu podle kouče doslova pitomé chyby.

„Jsme blbci. Byli jsme hrozně blízko tomu, abychom Hřebeč porazili a nemáme nic," hromoval Mrázek. V úvodu se jeho tým nejprve rovnal s rychlostí hostů, kteří kvalitou soutěž přece jen převyšují. Šulek něco chytil, ale pak nestačil na ránu Faktora a bylo to 0:1. Vyrovnat mohl Heller, jenže hlavou minul šibenici a úspěšný byl až Lupák. Jeho centr z trestného kopu podběhl náhradní gólman Hřebče Zápotocký a Mšec lacino srovnala. Zápotocký chybu napravil při úniku Paluby, a tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu.

Mšec opět začala dobře a Paluba ji po lobu přes gólmana poslal do vedení. Jenže pak začalo pršet a voda domácím nevoněla. Dvakrát neuhlídali Faktora a po jeho akcích se skóre zase otočilo – 2:3.
Přesto Mšec sahala po bodu, jenže tlak v poslední desetiminutovce v gól nepřetavila. Mrázek hlavou těsně minul, Lupák nezvládl trestný kop z ideální vzdálenosti (jak by se v tu chvíli hodil na hřišti trenér Mrázek, druhdy mistr řemesla), Neužil pokazil po chybě gólmana nepřímý kop z vnitřku vápna. A Setničkovu dorážku zblokoval obránce. „To už byl šílený zmar, nemohli jsme to tam dostat," ucedil Miloslav Mrázek.

Hostující vedoucí týmu Adam Kindl, který postrádal kromě hlavního gólmana Zajíčka i střeleckou hvězdu Klavíka, byl rád, že je jeho tým zase blíž postupu. „Čekal jsem od Mšece ještě lepší hru, ale při jejich vedení 2:1 jsem začínal mít pochyby. Nebyl to špatný fotbal," sdělil Kindl.