Domácí Putověty – účastníci III. třídy (jejich kapitán níže na fotce), TJ Roztoky (II. třída), krajští zástupci z I. B třídy Ohnivec Městečko a SK Pavlíkov (II. třída).

Favorité byli nejspíš městečtí, díky nejvyšší soutěži, ale to se nepotvrdilo. Turnaj překvapivě vyhrály Roztoky, a to zaslouženě. Jejich tým se sice z části skládal z bývalých dorostenců, ale ti vnesli do zápasů hodně aktivity. Hrálo se zkácený čas (dvakrát dvacet minut) na celé hřiště. Pro všechny účastníky to bylo první setkání na hřišti, a tak některé výkony hráčů nebyly úplně přesné.

Nicméně vše se odehrávalo v pouťovém duchu a hráči zažili také spoustu srandy a pěkných fotbalových momentů. Výsledky: Roztoky – Pustověty 0:0, Roztoky – Městečko 1:0, Roztoky – Pavlíkov 2:1, Městečko – Pavlíkov 2:2, Městečko – Pustověty 0:0.

„Moc se nám turnaj líbil, byl dobře zorganizovaný. Nečekali jsme, že bychom mohli vyhrát. V prvním zápase nám chvíli trvalo, než jsme si osahali míč, ale další utkání se už hrálo velice slušně. Jsme spokojeni i s předvedenou hrou,“ ohodnotil turnaj v Pustovětech vedoucí týmu TJ Roztoky Jaroslav Horáček.

Pan Stanislav Jansa naopak moc potěšen nebyl: „Bylo hodně znát, že jsme se sešli poprvé, ani sestava nebyla ideální. Samozřejmě to náš výkon neomlouvá, byl špatný, hráči nebojovali. Bídná byla i naše koncovka, nedokázali jsme dát gól Roztokům, ani Pustovětům. Na druhou stranu to byl pouťový turnaj a o nic nešlo. Já doufám, že se to všechno doladí.

Celkové pořadí: 1. Roztoky 7 bodů, 2. Pustověty 5 bodů, 3. Městečko 2 body, 4. Pavlíkov 1 bod.