Za REAL Top Praha se v Roztokách představí například bývalí fotbalisté Lukáš Zelenka, Jiří Novotný, Patrik Ježek, hudebníci Jakub Děkan a Petr Vondráček, herec Marek Adamczyk, hokejista Jiří Tlustý, motocyklový závodník Lukáš Pešek a mnozí další. „S projektem Kopeme za fotbal spolupracujeme dlouhodobě, vždy se jedná o hezké destinace a skvěle zorganizované akce. Na Rakovnicku jsme dlouho nebyli, takže se těšíme dvojnásobně. Jsem vděčný klukům, že si ve státní svátek ve velkém množství udělají čas a vyrazí za fotbalem, tentokráte budeme navíc pomáhat Míše a její mamince, takže o motivaci je postaráno. Věřím, že tam potkáme velké množství fanoušků a přispějeme ke skvělému svátečnímu odpoledni,“ uvedl za celý tým REAL Top Praha jeho zakladatel Alexandr Smita.

Osmadvacetiletá Michaela trpí Recklinghausenovou neurofibromatózou, absolvovala již dvě operace mozku a je v péči své maminky Simony. Organizátoři se tak rozhodli, že část ze vstupného a výtěžku akce bude určena právě pro ni.

„Jsme nadšení, že se tento zápas podaří zorganizovat. Kvůli koronaviru jsme museli termín odkládat a obrovské poděkování patří týmu Real TOP Praha i organizátorům projektu Kopeme za fotbal za trpělivost a flexibilitu při stanovení nového data. Pro celou obec, a věřím že i okolí, se jedná o velkou věc a je skvělé, že se podařilo zajistit právě sváteční termín, a to na můj svátek,“ usmívá se zástupce domácího klubu Václav Jelínek. „Bude se jednat o nejlepší možné zakončení prodlouženého víkendu. Hrát chce samozřejmě každý, namixujeme tedy A i B tým a těšíme se na souboj s osobnostmi sportovního i kulturního světa. Očekáváme rekordní návštěvu, věřím ale, že organizačně budeme připraveni po všech stránkách.“