Sedlčany – Nové Strašecí 4:1

Běžela 30. Vteřina zápasu a Sedlčany daly gól. To bylo samozřejmě pro hosty smrtící. V sestavě chyběl Bláha, ale i Havel, Kapek sice po nemoci nastoupil, ale odehrál jen 65 minut. Do hry museli zasáhnout i dorostenci, kteří ovšem ráno odehráli svůj zápas, takže se zátěž musela někde projevit. Po prvním gólu to domácí zazdili a Strašečtí se jen těžko prosazovali. Jak řekl trenér Suchánek, takové branky by padnout neměly.

Za stavu 2:1 se s tím možná dalo ještě něco dělat, ale domácí pak přidali ještě další dvě branky a bylo po zápase. Jedinou útěchou mohla být trefa strašeckého nejlepšího střelce Ducára, která ovšem ve výsledku nehraje roli.

„Zápas samozřejmě poznamenal první rychlý gól. Překopaná sestava tomu taky nepomohla. Navíc na dorostencích bylo znát, že mají zápas v nohách, a to i když šli do hry, až když to bylo nutné. Hřiště v Sedlčanech je po povodních špatné, na což se vymlouvat nechceme, ale taky to nebylo pozitivní. Domácí navíc těžili i z důrazných zákroků," zhodnotil utkání kouč Radim Suchánek.

Strašecí: Kut – Bidrman, Hartman, Duchoň, Kapek (65. Janoušek) – Ducár, Kaválek, Mžourek, Vašák – Hanzl (70. Volf), Mrázek.