Okresní přebor – 4. kolo

FK Kněževes A – Slabce 4:2 (2:1) – (Hanych 2, Sejpka 2 – Konopásek, Benada),

Oh. Městečko – Lány 4:4 (2:2) – (Šnídl P. 4 – Buršík 3, Petr) – pok. kopy 7:6 (Kučera J.),

FC PO Olešná – Ol. Rakovník 2:4 (2:1) – (Telvák, Polášek R. – Číhař 3, Špimr),

ČL Kolešovice A – B. Rynholec 3:1 (3:0) – (Daniš 2, Herink – Milfait), SK Senomaty A – So. Kroučová 6:1 (4:1) – (Karnold 2, Trešl, Havel, Vávra, Mácha – Machovský),

FK Hředle – FC Jesenice A 4:3 (2:3) – (Bechner 3, Šerák – Kapou, Kolář, John J.),

SK Lišany – FC 05 Zavidov B 10:0 (5:0) – (Bagi 3, Mutínský 3, Chládek, Řepka L., Jelínek, Medřický).

1. Ol. Rakovník ⋌4 4 0 0 0 18:5 12
2. ČL Kolešovice A⋌ 4 4 0 0 0 16:4 12
3. B. Rynholec ⋌4 3 0 0 1 12:4 9
4. FK Hředle ⋌4 3 0 0 1 11:7 9
5. SK Lány ⋌4 2 0 1 1 20:10 7
6. SK Lišany ⋌4 2 0 0 2 17:9 6
7. SK Senomaty A⋌ 4 2 0 0 2 16:12 6
8. FC PO Olešná⋌ 4 2 0 0 2 12:10 6
9. FK Kněževes A ⋌4 2 0 0 2 11:12 6
10. Oh. Městečko⋌ 4 1 1 0 2 9:9 5
11. FC Jesenice A ⋌4 1 0 0 3 13:19 3
12. FC 05 Zavidov B ⋌4 1 0 0 3 5:19 3
13. So. Kroučová⋌ 4 0 0 0 4 6:20 0
14. TJ Slabce⋌ 4 0 0 0 4 4:30 0


III. třída – 4. kolo

So. Janov – So. Sýkořice 0:0 pok. kopy 4:1 (?),

SK Pavlíkov – Sp. Řevničov 2:5 (1:3) – (Konopásek, Linhart – Husák Jan 2, Husák Jakub, Urbanovič, Libecajt),

B. Lubná – So. Branov 4:1 (3:0) – (Trejbal 2, Pokorný R., Varyš – Choc),

SK Oráčov – TJ Šanov 5:1 (3:0) – (Bařtipán 3, Svatoň, Sejpka – Malík),

TJ Čistá – So. Pustověty 0:3 (0:1) – (Truksa 2, Koláček),

Sj. Chrášťany – TJ Roztoky A 2:4 (0:1) – (Kozák, Loula –Hladík, Maršík, Pudil, Hruška).

1. B. Lubná ⋌4 4 0 0 0 19:5 12
2. So. Pustověty ⋌4 4 0 0 0 10:2 12
3. Sp. Řevničov⋌ 4 3 0 0 1 13:9 9
4. SK Oráčov⋌ 4 2 1 0 1 13:7 8
5. Sj. Chrášťany ⋌4 2 0 0 2 8:11 6
6. So.Janov ⋌4 1 1 0 2 4:5 5
7. TJ Roztoky A⋌ 4 1 0 2 1 10:12 5
8. SK Pavlíkov ⋌4 1 1 0 2 8:10 5
9. So. Sýkořice ⋌4 1 0 1 1 4:9 4
10. So. Branov ⋌4 1 0 0 3 10:12 3
11. TJ Šanov ⋌4 1 0 0 3 6:13 3
12. TJ Čistá ⋌4 0 0 0 4 3:13 0

Ilustrační foto
Rakovnicko: firmy marně shánějí odborníky
Poslanec z Rakovnicka? Byl by to malý zázrak


IV. třída – 4. kolo

FC Jesenice B – So. Panoší Újezd 5:3 (4:2) – (Kolář 3, Tatzauer 2 – Polcar B. 2, Starý),

TJ Roztoky B – SK Senomaty B 4:2 (4:1) – (Cumpelík 2, Vrána, Varyš – Mácha 2),

So. Petrohrad – ČL Kolešovice B 4:1 (2:1) – (Kovář J. 2, Halámek L., Pros – Lavička),

So. Ruda – SK Mš. Žehrovice 4:3 (2:2) – (Pondělíček 2, Matouš, Novotný – Kmeť, Kočí, Mayrich), So. Srbeč – FK Kounov 7:2 (2:0) – (Svítek 3, Voborník 3, Kratina K. – Jebbiou, Schejbal),

FK Kněževes B – volno.

1. Sokol Ruda ⋌3 3 0 0 0 10:3 9
2. TJ Roztoky B ⋌3 3 0 0 0 10:4 9
3. Sokol Petrohrad ⋌3 2 1 0 0 22:5 8
4. Sokol Srbeč⋌ 3 1 0 1 1 10:8 4
5. SK Senomaty B ⋌2 1 0 0 1 9:6 3
6. FC Jesenice B ⋌3 1 0 0 2 8:8 3
7. ČL Kolešovice B⋌ 2 1 0 0 1 4:4 3
8. SK Mš. Žehrovice ⋌3 1 0 0 2 4:6 3
9. FK Kněževes B⋌3 1 0 0 2 3:5 3
10. Sokol Panoší Újezd⋌ 2 0 0 0 2 1:9 0
11. FK Kounov ⋌3 0 0 0 3 2:25 0