ČLU Beroun – SK Rakovník 1:1 (1:1), p.k.: 6:5

Domácí mladíci na Rakovník vlétli plní elánu. Hned ve 4. minutě přišel Sklenka na polovině hřiště o míč a domácí se hnali do rychlého brejku, který s přehledem zužitkoval Pipiška – 1:0. Ve 20. minutě domácí stopeři přestali hrát, neboť za nimi stál v ofsajdovém postavení Červený. Ten se ovšem do hry vůbec nezapojil a na dlouhý míč za obranu si naběhl z druhé vlny Hornof. Svůj samostatný únik ovšem zakončil jen střelou do Šebka. Ve 23. minutě Jirásek odcentroval a míč si ve vápně zpracoval Isteník. Nejzkušenější hráč na hřišti rychlou střelou šídlem okolo Šebka vyrovnal – 1:1.

Druhý poločas přinesl hned ve 47. minutě další velkou šanci hostů. Volného míče se ve vápně zmocnil Isteník. Znovu se otočil okolo obránce, ale svojí střelou trefil jen břevno. Domácí se do tlaku z počátku utkání dostali až při samotném závěru, kdy po rohovém kopu měli dvě velké šance, ale obě dvě zlikvidoval bravurně Pešek.

O vítězi musely rozhodnout pokutové kopy, v nichž byli úspěšnější domácí. Po zisku jednoho bodu se fotbalisté SK Rakovník v konečné tabulce umístili na 7. místě.

„Ač tomu výsledek neodpovídá, odehráli jsme vůbec nejlepší utkání sezony. Na tři body zde rozhodně bylo, kluci hráli výborně a především v první půli Berounské přehrávali. V závěru nám trochu došly síly, přesto jsme měli vyhrát," byl přesvědčen kouč SK Rakovník Rostislav Hertl.

SK Rakovník: Pešek – Hornof, Rohla (67. P. Tvrz), Fojtík, Severin – Jirásek (65. Mates), Sklenka, Pucholt, Beneš – Isteník, J. Červený.

Autoři: Marek Tvrz, Josef Rod