SK Lány – Lužec nad Vltavou 2:2 (0:1)

Než se Lány rozkoukaly, vytasil Tauchman svoji střelu a přes celou bránu propálil gólmana – 0:1. Lány se pokoušely o kombinaci, na mokrém terénu bylo ale dost nepřesností. V 15. minutě našel Dudášik dlouhým pasem Švolbu, a ten mířil vedle.

Projektil Reichla byl chycen a střela z větší vzdálenosti od Blína olízla po zásahu brankáře břevno. Zkoušel to i Dvořák, a když se jeho pokus dostal od rukavic opět do hry, Švolba dorážku neusměrnil přesně.

Útočné akce hostů byly přímočařejší. Ve druhé části Lužec tlačil ještě víc a v 52. minutě se mu podařilo zvýšit u přední tyčky – 0:2.
Gól, který dal hlavou Švolba v 60. minutě po trestném kopu od lajny, přispěl k nabuzení celého týmu. Lány byly lepší, ale přímé ohrožení nepřicházelo.

Až dvě minuty před koncem mohli diváci zatleskat, když se dočkali srovnání z kopačky Vejrážky, který uklidil míč nártem k přední tyči – 2:2.
„Dokázat vyrovnat stav 0:2 je pozitivní, ale ztrátou bodů jsem zklamán. Jako nováček musíme body získávat především doma. Chyběl lepší pohyb a přesnější přihrávka. Výtečně odřídila zápas trojice rozhodčích,“ pověděl trenér Milan Dvořák.

Lány: Haužvic – Čapek (51. Kubička, Dudášik, I. Rybář, Ambrož – Vácha, Dvořák, Blín, Pleiner – Reichl (71. Vejrážka), Švolba.