Milevsko – Nové Strašecí 3:1 (1:0)

Celý průběh zápasu odpovídal postavení mužstev v tabulce. Domácí nehráli nic moc a to samé ukazovali i hosté. Zprvu šance skoro nebyly, až v 16. minutě urobili Strašečtí chybu při vystavení hráče soupeře do ofsajdu a ve vápně pak už nepokryli volného útočníka, který otevřel skóre – 1:0.

Fotbal byl stále nemastný neslaný a domácí byli lepší ve svém důrazu a tvrdosti v soubojích. Pak měl šanci Vašák při hlavičkování, jehož našel centrem Schwendt, ale tento pokus minul branku. V další akci našel pro změnu D. Mrázek Schwendta, ale jeho zakončení nebylo dost důrazné, aby si brankář pro míč nedošel.

Do druhého poločasu vstoupili hosté lépe a klíčovým okamžikem se stala 54. minuta, to postupoval L. Mrázek sám na brankáře, kterého sice obstřelil, ale míč  skončil lehce nad břevnem. Toto vyvrcholení nejspíš opět vypovědělo o tom, jak těžké je pro Strašecí vstřelit gól.
Z přímého volného kopu na druhé straně přizvedl míč nešťastně Bláha a u tyče stál hráč domácích, pro kterého nebyl problém míč umístit za Kuta – 2:0.

Po zatažení Milevska začalo novostrašecké dobývání branky. Schwendt udělal brankáři kličku, ale ten se stihl ještě vrátit a míč pak vyrazil na roh. Ve stejných místech skončil balon i po střele J. Mrázka po výborném zákroku dobře chytajícího gólmana.

Pejšův pokus z míst, kde je pokutová značka, zablokoval obránce. Patnáct minut do konce měli hráči trochu problém s disciplínou, takže se i střídalo, až přišla 85. minuta a centr z levé strany se odrazil nešťastně od Kuta a skončil v síti – 3:0. V závěru ještě hosté stačili alespoň snížit, když se po rohu Schwendta trefil L. Mrázek – 3:1.

„Dnes bylo vidět, že spolu hrají celky ze spodku tabulky a předvedené výkony nebyly zázračné. Domácí nás předčili svojí tvrdostí a naší stálou slabinou je absence gólů do soupeřovy sítě a lehce inkasované góly do té naší.  Dnes jsme si navíc dvě branky dali prakticky sami. Byl to důležitý zápas, hratelný soupeř a my si nevezeme domů ani bod, to mě mrzí a tím pádem situace o záchranu s námi vypadá bohužel hodně špatně," smutnil trenér Miloslav Mrázek.

Strašecí: Kut – Krupička, Bláha, Duchoň, Razím – D. Mrázek (75. Pejša), L. Mrázek, J. Mrázek, Vašák – Mžourek (46. Kroupa), Schwendt.