Sparta Lužná – Zdice 3:4 (1:2)

Už první půle vyzněla lépe pro hosty, kteří odcházeli do kabin s náskokem jedné branky. Za Lužnou se trefil Drenko. Po změně stran přidali Zdičtí ještě třetí branku a už to vypadalo, že je o vítězi rozhodnuto. Ale opak byl pravdou. Lužná šlapala do plných a běhěm deseti minut se zásluhou Scholera a Lukeše skóre vyrovnalo – 3:3. Pak to byli zase domácí, kteří sahali po vedení, ale vyložené šance brankou neskončily. Obzvláště Drenko a Lukeš mohli promluvit do výsledku, ale nestalo se tak. Všechno tak nasvědčovalo tomu, že se týmy podělí o body, ale v 90. minutě vyrobil luženský střed zálohy chybu a soupeř vstřelil z protiútoku rozhodující branku – 3:4.

„ K rozhodčím se raději ani vyjadřovat nebudu. Jinak to byl další z našich nejlepších zápasů, škoda, že jsme neproměnili tutovky, co jsme měli. Pochvalu zaslouží dorostenci, kteří za nás nastoupili, odvádí velice slušné výkony a jsou do budoucna příslibem pro A mužstvo,“ vyjádřil se asistent trenéra Libor Hájek.

Sparta Lužná: Rác – Volráb (46. Ambrůžek), Hájek, Polanský, Dolhý – Fronk, Lukeš, Chládek (60. Staněk), Šnajdr (46. Košulič) – Irenko, Scholer.