FK Chmel Mutějovice – FK Kněževes 5:1 (1:0)

Domácí chmelaři si sice vypracovali územní i střeleckou převahu a poměrně rychle se ujali vedení, když byl v 18. minutě stažen ve vápně pronikající Staněk a Sajner z penalty nezaváhal, v dalším průběhu prvního poločasu se však jejich střelecká muška značně vychýlila a když už mířili mezi tyče, zachraňoval čest hostujícího týmu vynikajícími zákroky gólman Doubrava.

Úvodní výkop druhého poločasu přinesl tutovou šanci Sajnerovi, ale i tentokráte pouze nastřelil gólmana. A tak zcela nečekaně udeřilo na druhé straně. Hosté zahrávali trestný kop a v závaru před brankou chmelařů byl míč nešťastně tečován domácí obranou do vlastní sítě – 1:1. Vyrovnávací gól však chmelaře do kolen nesrazil a již o dvě minuty později strhli vedení na svoji stranu. Po levém křídle unikl Sajner, přihrávkou přes celou branku našel na zadní tyči Staňka, který ve skluzu usměrnil míč do sítě – 2:1.

O další dvě minuty později využili chmelaři chybné rozehrávky hostující obrany a Staněk zakončil sólovou akci brankou – 3:1. Rovněž na počátku další branky chmelařů v 73. minutě stála chyba hostující obrany. Tentokráte zahrál Plaček malou domů, gólman Doubrava váhal s odkopem, Sajner mu míč odebral a skóroval do prázdné branky – 4:1. Svůj hattrick završil Sajner v 84. minutě, když dokázal zužitkovat Rosův pas za hostující obranu a potvrdil zasloužené vítězství chmelařů 5:1.

Chmel Mutějovice: Bláha – Holý - Kapoun, Šťastný, Beneš – Koláček (65‘ Rosa), Haluza, Abraham, Majba (67‘ Linhart) – Sajner, Staněk. Trenér: Miroslav Křivánek.

FK Kněževes: Doubrava – Plaček – Vršecký J., Čihař P., Čechák (74‘ Vršecký M.) – Hanych, Hrubý, Gonda, Čihař R. – Kopřiva, Kutílek. Trenér: Miroslav Procházka.