Sokol Branov – Sokol Braškov 1:3 (1:2)

Na stadionku mezi lesy v atmosféře plné očekávání začali lépe domácí, kteří už ve 2. minutě po rohovém kopu dvakrát ohrozili branku soupeře a o minutu později Šikův centr poslal přesně k tyči Podzemský na 1:0.

Po další akci Kocha s Tvrzem to mohlo být i o dvě branky, ale Svoboda koncovku prováhal a jako by dal recept Branovským i do dalších minut zápasu. V 7. minutě prošel domácí obranou Repaský na 1:1 a byli to hosté, kteří ještě v prvním poločase měli více šancí a nakonec ve 40. minutě poslal Nachtigal pohotově míč do branovské sítě podruhé.

Druhý poločas se hrálo častěji před Kohoutem,  jen Kruba měl dvě výborné příležitosti, stejně tak neměl dost klidu pro zakončení i dvakrát Kuchař, a tak místo vyrovnání přišel třetí trest do otevřené obrany v závěru utkání.

„Soupeř nás předčil v efektivitě, náš výkon zaslouží poděkování, ale v koncovce jsme neuspěli, góly nedali a to bylo dnes rozhodující,“ uvedl pro Rakovnický deník bezprostředně po závěrečném hvizdu a velké radosti hostů trenér Bedřich Koch.

Sokol Branov: Zavadil - Podzemský, Šika, Helebrant, Koloc ( 62. min. Sklenička), Koch ( 80. min. Polák), Kruba, Erben, Svoboda, Tvrz, Kuchař.

MIROSLAV KOLOC