Postoloprty – FK Rakovník B 0:1 (0:0)

Od úvodního hvizdu byl Rakovník fotbalovějším týmem, přicházely šance, které ale byly stejně jako v předchozích zápasech nevyužity. Střela Hlaváčkové a Šarlingrové jen těsně minula branku domácího celku. FK Postoloprty zahrozil jen jednou, s čímž si Hofrichtrová poradila.

V druhém poločase sice pokračoval tlak Rakovníka, ale i nadále se stav nezměnil. Největší šanci na skórování měla Pázlerová, která vypálila bombu zpoza vápna. Její střelu ovšem doposud ne zcela zaměstnaná brankářka vyrazila na roh. Při druhé šanci se opět Pázlerová prokličkovala až do vápna, dokázala obejít i ležící brankářku, ale na mokrém terénu uklouzla a k zakončení se nedostala. Motorem Rakovničanek byla Adéla Brabcová, která na pozici beka plnila na výbornou defenzivní povinnosti, ale také podporovala útok. Minutu před koncem po kombinaci Vajcová vysunula Šarlingrovou, která křižnou střelou zařídila vítězství FK Rakovníka „B" – 0:1.

„Kombinačně jsem se zápasem spokojen, ale máme problém s koncovkou. Na střelení gólu se neuvěřitelně nadřeme. K zakončení jsme se dostali jen v případě, pokud se do útoku zapojila obranná řada. Dnes musím vyzdvihnout výkon Adély Brabcové," zhodnotil utkání kouč rezervy FK Miroslav Macák.

FK Rakovník B: Hofrichtrová – Brabcová Adéla, Vajcová, Šarlingrová, Andrová – Kutílková, Pázlerová, Brabcová Alžběta, Kieryková – Hlaváčková, Dudová (46. Wittmannová).