Chrást – Nové Strašecí 3:2 (1:2)

Na hrbolatém hřišti začali hosté dobře, hned v první minutě zápasu uvolnil Schwendt Mžourka, a ten šel sám na brankáře, bohužel v této stoprocentní šanci nastřelil jen jeho tělo.

V 10. minutě přišlo ale zaváhání Strašecí a po centru pálil soupeř do protipohybu Kuta – 1:0. Netrvalo dlouho a hostům se podařilo srovnat. Po faulu na Razíma si postavil míč k přímému volnému kopu L. Mrázek a parádně vymetl šibenici – 1:1.

Další hra byla vyrovnaná, až po půl hodině přišlo pár chyb hostů, kteří se pak dostali pod tlak. Naštěstí útočník domácích ve vyložené šanci přehodil brankáře i s jeho brankou. Tři minuty před koncem letěl míč z kopačky L. Mrázka jen těsně vedle šibenice.

To si pak ten samý hráč vynahradil těsně před poločasovým hvizdem, když tečoval střelu Schwendta – 1:2. „Vypadalo to nadějně, tenhle výsledek byl pro nás dobrý, ale bohužel po přestávce přišlo na hřiště jiné mužstvo," říká zklamaný kouč Miloslav Mrázek.

Strašečtí začali ztrácet míče, nedokázali si přihrát a pořádně bránit. V podstatě to byla už jen hra na jednu branku. V 62. minutě nedohrál J. Mrázek u postranní čáry souboj a protihráč naservíroval míč před prázdnou branku. Tam už by neměl problém nikdo, trefit se do prázdné – 2:2.
V tu chvíli byli hosté na ručník. Až do 80. minuty dokázali ale odolávat. Pak ale přišel totální zkrat, když na útočný centr nebyli schopni hosté reagovat a nechali volné hned tři hráče – 3:2.

V poslední minutě ještě zkoušel z dálky pálit J. Mrázek, ale jeho pokus skončil kousek nad břevnem, a tak hosté odjeli domů s prázdnou.

„Po nadějném poločase, jsme úplně propadli v části druhé. Domácí nás přehrávali po všech směrech, předvedli jsme pak až ostudný výkon. Jsem z výkonu absolutně zklamaný, nevím, co se stalo, nedokážu si ten obrat vysvětlit. Tým se snažil držet akorát L. Mrázek, ale bohužel vzadu se udělala spousta chyb, při takové hře nemůžeme bodovat a mrzí mě to o to víc, když máme první poločas docela dobře rozehraný. Příští týden budeme hrát doma s Přední Kopaninou a asi to pro nás bude poslední možnost vyhrát a v soutěži se udržet," zhodnotil venkovní utkání trenér Miloslav Mrázek.

Strašecí: Kut – Krupička, Bláha, Duchoň, Razím – D. Mrázek (75. Hartman), J. Mrázek, L. Mrázek, Vašák – Mžourek (60. Dimov), Schwendt.