„Kluci na fotbal vyloženě kašlou. Dobře připravené hřiště a hezké počasí bylo to jediné krásné z celého dne,“ hartusil. A není se čemu divit. Chyběl gólman Červený, který slíbil že dorazí později a vůbec nepřijel. Omluvenku pak nedodalo ještě několik dalších hráčů.

Esta Oráčov - SK Senomaty
4:5 (3:3)

Utkání příliš fotbalové krásy nepobralo. Záloha se do hry zapojovala zřídka a tak se spíše nakopávaly balony z obrany dopředu. Výsledkem byla celá řada šancí a také hodně branek. „ Kdyby se hrálo na šance, tak jsme vyhráli tak jedenáct sedm,“ podotkl Vodrážka.

Jako první se trefili domácí a pokračovala divoká přestřelka. Být Červeného v senomatské brance, jistě by tolik gólů nepadlo. „ Nemůžu říkat, že branky padaly na vrub brankáře, když Luboš Mácha není gólman. Kdyby tam byl ten, kdo tam má být, tak jsme tak tři góly určitě nedostali,“ tvrdil Vodrážka. Nakonec se skóre vyšplhalo až na konečných 4:5.

„Ti co přišli hráli na nezvyklých postech, takže jim nemohu nic vyčítat, ale alespoň ten zápas odehráli. Chtěli jsme něco nacvičovat, vždyť za týden hrajeme mistrák a všechno se to takhle rozsypalo,“ konstatoval zklamaný Zdeněk Vodrážka, který dodal: „Hráčům jsem řekl, aby na zápas rychle zapomněli a srovnali si to v koulích na příští týden. I já bych ho nejraději vymazal z paměti.“

Branky: 12. Jeníček, 14. Hvězda, 33. Havel, 36. Štastný P., 38. Karnold, 45. Bařtipán, 54. Kochlefl, 59. Lahvička, 86. Bařtipán.

Esta Oráčov: Kratochvíl - Pfeifer, Paulus, Katona P., Jankura P. – Šťastný, Vachtl S., Altman, Holý – Bařtipán, Jeníček. Střídali: Flajšingr, Sejpka, Jankura M., Tokar.

SK Senomaty: Mácha (46. Trešl) – Kochlefl P., Kohout, Havel, Halámek – Trešl, Palkoska, Lahvička, Hvězda – Karnodl, Kochlefl Patrik. Střídal: Kodeš.