Dobřichovice – Senomaty
4:2 (2:1)

Hned po deseti minutách hry už se Dobřichovice ujaly vedení. Senomatší nechali na velkém vápně nepokrytého hráče, který nedal Červenému šanci – 1:0. S odpovědí ale hosté dlouho nečekali a ve 22. minutě se radovali z vyrovnávací branky po krásné střele zdálky, kterou vyslal Klouček – 1:1. Do konce první půle přidali Dobřichovičtí ještě jednu branku z penalty – 2:1. V závěru mohl upravit skóre Betel, jenž postupoval sám na branku, ale těsně minul.

Druhou půli začali hosté s čerstvým náporem, jemuž ale chyběl gólový efekt. A pak přišla třetí branka do sítě Červeného. Dobřichovický hráč nevěděl co s balonem a tak z pětatřiceti metrů vystřelil. Červeného, který stál na desítce, tak nachytal na švestkách, když obloučkem dopravil balon za jeho záda – 3:1. Když se opět Senomaty vzpamatovaly a usilovaly o branku, přišel poslední hřebíček do rakve. Čtvrtý gól padl opět z dálky. Balon se odrazil od břevna do branky. Čtyři minuty před koncem už pak jen zkorigoval výsledek na konečných 4:2 Fronk.

„Jako nováček na nás vlítli s elánem. Nemají špatný mančaft, ale bodovat se u nich stoprocentně dalo. Říkám za stavu dva jedna, když jsme je dvacet minut tlačili, tak nevěděli co. Takže tamtudy cesta vedla, ale bohužel třetí gól nás srazil do kolen,“ řekl k utkání Zdeněk Vodrážka.

Senomaty: Červený – Trešl, Kohout, Havel, Pichner – Mácha, Fronk, Klouček, Kodeš (70. Rychtr) – Hůla (60. Kozák), Betel.