SK Ohnivec Městečko – Sokol Jeneč 3:1 (1:0)

Do utkání vstoupily oba týmy velice aktivně. K vidění byla celá řada brankových šancí na obou stranách. Hosté sice v první půli drželi míč daleko více na svých kopačkách, ale byli to domácí, kdo udeřil jako první. Ve třicáté minutě nejprve jeden z domácích hráčů nastřelil tyč, odražený míč se dostal až k osamocenému Hadravovi, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:0.

Úvod druhého dějství domácím nevyšel. Špatnou rozehrávku ve středu hřiště hosté potrestali – 1:1. O pět minut později vrátil městeckým vedení hodně aktivní Petr Šnídl, který z ostrého úhlu propálil hostujícího gólmana – 2:1. V 80. minutě pečetil výsledek na konečných 3:1 opět Petr Šnídl, který nedal střelou z úhlu brankáři šanci.

„Myslím si, že jsme podali velice dobrý výkon. Přesvědčili jsme se, že se dá hrát s každým. V prvním poločase měli hosté nebezpečné rychlé útoky, ale ve druhé půli si myslím, že jsme měli více šancí. Tutový gól měl na kopačce J. Červený a J. Urban. Proto se domnívám, že jsme vyhráli zaslouženě. Opírali jsme se hlavně o dobrý výkon Petra Šnídla, který sám dvě branky dal a další připravil,“ vrátil se k utkání městečský lodivod Stanislav Jansa.

Ohnivec Městečko: Kopernický - Langmajer - Kučera (Gebhart), Hégr, Pokorný (Bestajovský P.) - J. Šnídl, Hadrava, J. Urban, P. Urban - P. Šnídl, Červený (Beneš).