TJ Tatran Rakovník – MFK Dobříš 4:3 (3:1)

„Z druhé části mi bylo do breku. Místo, abychom drželi míč na svých kopačkách, a využili převahu jednoho muže v poli, tak jsme začali dělat individuální chyby a byli jsme zbrklí," nechal se slyšet kouč Tatranu Rakovníku Libor Šíma pro oficiální webové stránky klubu. Po změně stran totiž jako by na hřišti byl úplně jiný rakovnický tým. 

V prvním poločase rakovničtí fotbalisté příznivce kopané bavili pohlednou kombinační hrou a díky nejprve vlastnímu gólu, poté trefě Kudely a Petra Kučery se domácí dostali do tříbrankového vedení a nikdo nepochyboval, zvláště když byl po dvou žlutých kartách vyloučen hostující hráč, o zisku tří bodů do tabulky. 

Opak byl ale pravdou. Ještě před odchodem do šaten se podařilo hostům snížit. Druhé dějství to byl z pohledu Rakovníka horor. Zatímco domácí pálili jednu šancí za druhou, hosté byli daleko produktivnější a chyby domácích potrestali a vyrovnali. Pro Tatranské mohlo ovšem být ještě hůře. Hráči Dobříše se dostali do několika dalších brankových šancí, ty ale už naštěstí nevyužili. Rakovnickým se ale nakonec podařilo vstřelit vítězný gól. V 82. minutě nařídil sudí pokutové kop, který Gögh proměnil.
„Zápas jsme si měli užít úplně jinak a dohrát ho v pohodě. Opak ale byl pravdou. Ve druhé části nejsem spokojen s ničím," komentoval utkání na webových stránkách klubu Libor Šíma.
Tatran Rakovník: Zach – Výborný (83. Mutinský), Vecka, Weis, Beneš – Čermák, Gögh, Konopásek, Křivánek (75. Melichar) – P. Kučera (89. Blecha), Kudela (56. Pidrman. 70. Kapoun).