„Za druhou půlku jsme si vyhrát nezasloužili. Soupeř měl v poslední čtvrt hodně větší chuť vstřelit gól a to se mu také povedlo. Někteří kluci hráli s drobnými zraněními, což se také mohlo na nepovedeném konci projevit. Musíme ztracené body získat zpět v Dobříši,“ doufá trenér rakovnického SK Libor Šíma.

Přitom tým od Rakovnického potoka měl výborný vstup a hned v úvodní minutě Duchoňova hlavička rozezvučela břevno. V 26. minutě už se výborný hlavičkář domácích dočkal gólu, když si naběhl na Kalašův roh a rozveselil tak tři stovky přítomných fanoušků. Na druhé straně zachránilo břevno gólmana Kudrnu, který tentokrát v bráně nahradil jedničku Zacha.

Na začátku druhé půle naservíroval Červený balon Pucholtovi, který ovšem přestřelil. Stav 1:0 vydržel až do 79. minuty, kdy Hořovicko vykombinovalo domácí obranu a jmenovec bývalého slavného fotbalisty Patrik Berger vyrovnal. Hned vzápětí po faulu P. Tvrze zahrávali hosté přímý kop, na nějž si naběhl Mojdl a dokonal obrat Hořovicka.

SK Rakovník – FK Hořovicko 1:2 (1:0)

B: 26. Duchoň – 79. Berger, 83. Mojdl. SK Rakovník: Kudrna – P. Tvrz, Duchoň, Besta, J. Krupička (89. Faigl) – Kalaš (66. Čech), Pucholt, Sklenka, Hamouz – Stuchl, Červený.