Hostouň – SK Rakovník 2:3 (1:0)

Už v deváté minutě mohl otevřít brankový účet P. Tvrz, ten ale své sólo nezvládl podle představ. Ta samá situace se odehrála za dvě minuty na druhé straně, ale Hoffman se toho taky zalekl.

Až do třicáté minuty se hra přelévala z jedné strany na druhou a šance byly na obou stranách, až jednu proměnil právě Hoffman, který prošel přes čtyři hráče a už nezaváhal – 1:0. To už nejde říct o dalším pokusu Isteníka a Pucholta.

Horko bylo Šimkovi nejen ze sobotního vedra, ale také z šance hned po změně stran. Nejdřív Roučkovu střelu vyrazil na roh a pak bylo štěstí, že hlavička Zachariáše šla těsně vedle.

V 60. minutě se domácí dopustili chyby, kdy brankář nezasáhl na půlce míč a Žďánský mohl jít sám na kysnu a nebylo pro něj už těžké srovnat – 1:1. Zanedlouho došlo k přečíslení a domácí si strčili míč ideálně tak, aby Šilhán zakončil do prázdné – 2:1.

Rakovník zase doháněl a úspěšně. Po akci Jiráska se k zakončení ve vápně dostal Hornof a nemýlil se – 2:2. Poslední slovo měli také hosté, a to tři minuty před koncem. Sklenka vyslal Isteníka, který si sám před gólmanem poradil střelou k tyči a připravil Rakovníku vítězství – 2:3.

SK Rakovník: Šimek – Tvrz P. (87. Cibulka), Hornof, Beneš M., Mates – Jiránek (82. Gregor), Sklenka, Pucholt, Žďánský (72. Faigl) – Isteník (88. Žihla), Podraný. Trenér Miroslav Procházka.