Ten trenér SK Libor Šíma celkem bere. „Krumlov je daleko, jeli jsme tam o den dřív a asi tam jen tak někdo vyhrávat nebude. Proto jsem s bodem celkem spokojený. Samozřejmě jsme mohli mít i dva, ale Sklenka a Schwendt, kteří normálně penalty proměňují, nedali, takže se vracíme s bodem, který odpovídá předvedené hře.“


Hosté si první příležitost vypracovali v 8. minutě, ale Schwendt přestřelil a lépe si nevedl ani o chvíli později Pucholt. Ve 29. minutě vypíchl Bestovi balon Persán, odcentroval do vápna, Kabele míč podběhl a balon zapadl za jeho záda. Na druhé straně se k přímému kopu postavil Sklenka, zamířil do šibenice, ale domácí gólman Kříž vyrazil jeho střelu na roh. V závěru poločasu mohl skórovat také Schwendt, ale brankář jeho střelu zneškodnil.

 
„První půle se odehrávala hlavně mezi vápny, vyložených šancí nebylo mnoho a dostali jsme takový hloupý polovlastní gól,“ ohlédl se za první půli Šíma. 


Krátce po změně stran z dálky napřáhl Pucholt a vymetl šibenici Křížovy branky. Domácí měli vzápětí šanci z přímého kopu, ale Kabele byl na místě. Poté už se duel víceméně dohrával bez žádné větší šance na jedné či druhé straně. 


V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí, když na straně rakovnického SK nedali penaltu Sklenka a Schwendt. 

Český Krumlov – SK Rakovník 2:1 po pen. (1:0). Branky: 30. Persán – 53. Pucholt. Rozhodčí: Cihlář. Diváků: 130. SK Rakovník: Kabele – L. Dratva, Krupička, Besta, Severin – Hamouz (84. Faigl), Pucholt, Sklenka, P. Tvrz – M. Schwendt – Červený (62. Nwogu).