Úvodní desetiminutovka byla z obou stran opatrná, když po náznacích šancí na obou stranách udeřili po 13 minutách domácí. Nejprve po pravé straně unikl Jirásek, který však centrem nenašel nabíhajícího Červeného, pražský tým podnikl rychlý brejk, který zakončil do sítě Lukič. Po půl hodině hry mohl Motorlet po chybě D. Dratvy ve středu hřiště vedení navýšit, ale hostující fotbalista svoji chybu napravil a skluzem dopravil balon na roh. O několik minut později už hosté kapitulovali podruhé. Ve vlastním pokutovém území zahrál Pucholt rukou a nařízenou penaltu proměnil Rajnoch. Stejný hráč mohl v závěru poločasu opět skórovat, ale Pešek jeho střelu chytil. 


To v druhé půli měl více šancí hostující Rakovník. Sám na brankáře šel nejprve dvakrát Schwendt a po něm Dratva, ale ani jeden z nich gólmana domácích nepřekonali. V závěru pak mohli Pražané udeřit potřetí, ale trefili pouze břevno. „Druhá půlka už byla lepší. Hřiště nebylo ideální, spíš okresních parametrů. Bylo z kopce a hodně to skákalo. My jsme měli čtyři šance, oni měli čtyři šance, z nichž dvě proměnili, my ani jednu. Zase je to o produktivitě, musíme si šancí více vážit. V divizi přijdou dvě šance a musí se dát, protože pokud nedáme ze čtyř šancí nic, těžko budeme bodovat,“ posteskl si kouč SK Rakovník Libor Šíma. 


SK Rakovník: Pešek – Krupička, Gašpárek, Polák, Severin – Jirásek, D. Dratva, Sklenka, Schwendt – Pucholt, Červený. Hokejově střídali: Čech, Mareš, L. Dratva, Hamouz, Titlbach. Trenér: Libor Šíma.