SK Rakovník – FC Jiskra Hazlov 3:1 (1:0)

Za chladného jarního počasí, které spíše připomínalo zimní měsíce, si na stadion našlo nakonec cestu úctyhodných třiadevadesát platících diváků. Ti bohužel moc kvalitní fotbal neviděli. Rakovničtí se sice ujali vedení již v 5 minutě, kdy rozhodčí posoudil zákrok na rakovnického Poláška za nedovolený a nařídil pokutový kop. Ten Franěk bez problémů proměnil. Poobdržení branky jako by se hosté vzpamatovali a začali mít optickou převahu. Tu bohužel nedokázali hosté využít, neboť je neposlouchal míč tak, jak by si určitě přáli. Zejména pravá strana rakovnické obrany byla slabinou. Ale naštěstí pro rakovnické mužstvo, zůstalo jen u pokusů o vstřelení branky.

Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva v nezměněné sestavě. Hosté i nadále měli převahu, ale fotbal se hrál hodně pod úrovní divize. V 55. minutě si na krásný centr naběhl Polášek, ovšem hazlovský brankář se vytáhl bravurním zákrokem, když konečky prstů vytáhl hlavičku právě zmiňovaného Poláška. Ten samý hráč udeřil v 68. minutě podruhé, ovšem tentokráte měl nabito ostrými náboji. Ve skrumáži před hazlovskou bránou napálil míč k tyči – 2:0. O pět minut později udělali sudí tohoto zápasu fatální chybu, když neuznali regulérní branku hostí pro postavení mimo hru, které ovšem nebylo. Záhy na to odpověděl Mžourek třetí branku, když z úhlu střelou na zadní tyč překvapil hostujícího brankáře. Hosté snížili na 3:1 v 89. minutě, když Bláha poslal ve vlastním pokutovém území nelítostně protihráče k zemi. Hosté pokutový kop s přehledem proměnili 3:1. Rozhodčí nastavoval jednu minutu. V té stihli ještě hosté zahrozit, když orazítkovali tyč rakovnické svatyně.

SK Rakovník: Šíma – Razím, Fojtík, Hájek, Krejčí – Isteník, Mžourek, Bláha, Franěk – Polášek, Mrázek

Střídal: John

Hazlov: Lucebauer – Bauer, Veleman, Houdek, Dočekal – Pelovič, Schleinsinger, Prokopec, Kumbel – Oršel, Rossmeisl