OP dorostu - 3. kolo
B. Lubná - Tn. Rakovník B 0:5 (0:2) – (Osvald, Kindl, Řepka, Schöler, Hamouz V.), ČL Kolešovice - TJ Čistá 7:2, SK Lány a FC05 Zavidov – volno.
1. Tn. Rakovník B 3 2 0 1 9 : 4 6 ( 3)
2. SK Lány 2 2 0 0 7 : 3 6 ( 6)
3. ČL Kolešovice 2 1 0 1 9 : 6 3 ( -3)
4. FC05 Zavidov 2 1 0 1 6 : 3 3 ( -3)
5. TJ Čistá 2 1 0 1 6 : 7 3 ( 3)
6. B. Lubná 3 0 0 3 0 : 14 0 ( -6)

OP st. žáků - 3. kolo
TJ Slabce - ČL Kolešovice 10:1 (3:0) - (Cílek 4, Galia 3, Zuda 2, Záhora), FC Po Olešná - SK Senomaty 7:1 (3:0) – (Sládek J. 5, Lužný, Drobný – Lisner F. 2), Ch. Mutějovice - ESTA Oráčov 3:0 - kont. – hosté se k utkání nedostavili, Tn. Rakovník B - B. Rynholec 1:3, TJ Roztoky - SK Lány 4:2 (2:0) – (Bureš, Ondříček, Čech, Pudil – Čertný, Keller), SK Pavlíkov - Sp. Lužná 1:1.
1. TJ Roztoky 3 3 0 0 20 : 2 9 ( 3)
2. FC Po Olešná 3 3 0 0 21 : 4 9 ( 3)
3. TJ Slabce 3 3 0 0 19 : 4 9 ( 3)
4. Ch. Mutějovice 3 3 0 0 12 : 3 9 ( 3)
5. SK Pavlíkov 3 1 1 1 4 : 12 4 ( 1)
6. Tn. Rakovník B 2 1 0 1 11 : 3 3 ( -3)
7. SK Lány 3 1 0 2 9 : 6 3 ( -3)
8. B. Rynholec 3 1 0 2 5 : 6 3 ( 0)
9. Sp. Lužná 2 0 1 1 3 : 8 1 ( 1)
10. SK Senomaty 3 0 0 3 3 : 18 0 ( -3)
11. ČL Kolešovice 3 0 0 3 2 : 19 0 ( -3)
12. ESTA Oráčov 3 0 0 3 2 : 26 0 ( -3)

OP ml. žáků - 2. kolo
SK Rakovník - Sp. Lužná 5:0 (3:0) – (Kalvach 2, Kadar, Haifler, Skoupý)
OP ml. žáků - 3. kolo
SKP Rakovník - SK Rakovník 0:10 (0:5) – (Haifler 6, Rohla 2, Sekunda, Kadar), TJ Čistá - TJ Roztoky 0:9 (0:4) – (Skramuský 2, Pidrman 2, Ondříček 2, Zikmundová, Kebule, Pliml), Sp. Lužná - Sp. Řevničov 2:1 (1:1) – (Vejvoda 2).
1. SK Rakovník 3 3 0 0 18 : 1 9 ( 6)
2. TJ Roztoky 3 2 0 1 13 : 3 6 ( 0)
3. Sp. Lužná 3 2 0 1 6 : 9 6 ( 3)
4. Sp. Řevničov 3 1 0 2 5 : 7 3 ( 0)
5. TJ Čistá 3 1 0 2 7 : 14 3 ( -3)
6. SKP Rakovník 3 0 0 3 1 : 16 0 ( -6)

OP st. přípravek - 3. kolo
So. Janov - SK Pavlíkov 1:4 (1:3) – (Rais), FK Kněževes - SKP Rakovník B 6:2 (3:0) – (Skála 6 - Procházka Š. 2), SKP Rakovník - Tn. Rakovník 0:3 (0:2) – (Pelc, Palma, Beneš J.).
1. Tn. Rakovník 3 3 0 0 26 : 0 9 ( 6)
2. SKP Rakovník 3 2 0 1 10 : 3 6 ( 0)
3. FK Kněževes 3 2 0 1 9 : 17 6 ( 3)
4. So. Janov 3 1 0 2 7 : 9 3 ( -3)
5. SK Pavlíkov 3 1 0 2 4 : 16 3 ( -3)

OP ml. přípravek - 3. kolo
SKP Rakovník - Tn. Rakovník 4:1 (4:0) – (Havel 3, Kulhánek – Šarankievič), So. N. Strašecí - Sp. Řevničov 3:0, SK Pavlíkov – volno.
1. SKP Rakovník 3 3 0 0 21 : 6 9 ( 3)
2. So. N. Strašecí 2 2 0 0 8 : 2 6 ( 3)
3. Tn. Rakovník 3 1 0 2 6 : 9 3 ( 0)
4. Sp. Řevničov 2 0 0 2 5 : 12 0 ( 0)
5. SK Pavlíkov 2 0 0 2 0 : 11 0 ( -6)

JAROSLAV KRAUS