Okr. pohár dorostu sk. A - 1. kolo
TJ Čistá - B. Lubná 0:3, FC05 Zavidov – volno.

Okr. pohár dorostu sk. B - 1. kolo
Sp. Lužná - SK Lány 1:6 (0:1) – (Polák – Jirava 2, Řežábek 2, Parožek, vlastní), So. Srbeč – FK Hředle 5:7 (4:4) – (Bystřický 2, Marušík 2, Rosenbaum).

Okr. pohár dorostu sk. C - 1. kolo
SK Senomaty - SK Pavlíkov 1:6 (0:4) – (Ungr – Gebhart 2, Cílek, Melč, Čech, Bureš), FC Po Olešná – volno.

Okr. pohár ml. žáků sk. A - 3. kolo
SKP Rakovník - FK Rakovník 1:1 (1:0) – (Tureček – Skramuská)
Tabulka po podzimní části
1. SKP Rakovník 3 2 1 0 8 : 1 7 ( 4)
2. FK Rakovník 2 1 1 0 8 : 3 4 ( 1)
3. TJ Čistá 2 1 0 1 4 : 2 3 ( -3)
4. SK Senomaty 3 0 0 3 3 : 17 0 ( -3)


Okr. pohár st. přípravek sk. A - 3. kolo
SKP Rakovník A - FK Kněževes 8:0 (4:0) – (Pecháč 2, Kotaska 2, Klíma, Vrána, Kalaš, Srnec
Tabulka po podzimní části
1. SKP Rakovník A 2 2 0 0 9 : 0 6 ( 3)
2. SK Pavlíkov A 2 1 0 1 4 : 2 3 ( 0)
3. FK Kněževes 2 0 0 2 1 : 12 0 ( -3)
Okr. pohár st. přípravek sk. B - 3. kolo
SKP Rakovník B - FC Jesenice 14:1 (4:1) – (Holý 3, Itner 2, Vašmucius 2, Procházka 2, Koc, Mašek, Strnad, Vydra, Řezáč – Churanová).
Tabulka po podzimní části
1. Tn. Rakovník 3 2 1 0 19 : 2 7 ( 4)
2. SKP Rakovník B 3 2 1 0 19 : 4 7 ( 4)
3. SK Pavlíkov B 3 1 0 2 9 : 10 3 ( -3)
4. FC Jesenice 3 0 0 3 2 : 33 0 ( -6)

Výsledky 12. ročníku halového turnaje mladších přípravek
Sp. Řevničov - SKP Rakovník „03“ 0:0 a 1:2, SK Pavlíkov - SKP Rakovník „04“ 4:0 a 3:1, SKP Rakovník „04“ - Sp. Řevničov 0:4 a 0:6, SKP Rakovník „03“ - SK Pavlíkov 0:0 a 5:0, SK Pavlíkov - Sp. Řevničov 1:1 a 0:2, SKP Rakovník „03“ - SKP Rakovník „04“ 7:0 a 7:0.
Konečná tabulka turnaje
1. SKP Rakovník „03“ 6 4 2 0 21 :1 14
2. Sparta Řevničov 6 3 2 1 14 :3 11
3. SK Pavlíkov 6 2 2 2 8:9 8
4. SKP Rakovník „04“ 6 0 0 6 1:31 0


Výsledky 18. ročníku halového turnaje starších přípravek

Skupina „A“
SKP Rakovník „Š" – SK Pavlíkov „A“ 1:3 a 3:1 SKP Rakovník „02“ - Tn. Rakovník 0:2 a 1:1, Tn. Rakovník - SKP Rakovník „Š" 0:1 a 2:1, SK Pavlíkov „A“ - SKP Rakovník „02“ 1:0 a 0:0, SKP Rakovník „02“ - SKP Rakovník „Š" 0:1 a 4:1, SK Pavlíkov „A“ - Tn. Rakovník 0:0 a 0:0.
Tabulka skupiny „A“
1. SKP Rakovník „Š“ 6 4 0 2 11: 7 12
2. Tatran RAKO Rakovník 6 2 3 1 5: 3 9
3. SK Pavlíkov „A“ 6 2 3 1 5: 4 9
4. SKP Rakovník „02“ 6 0 2 4 2: 9 2
Skupina „B“
SKP Rakovník „O“ - FK Kněževes 1:0 a 3:0, TJ Čistá - SK Pavlíkov „B“ 1:1 a 0:0, SK Pavlíkov „B“ - SKP Rakovník „O“ 0:6 a 10:0, FK Kněževes - TJ Čistá 3:0 a 0:1, TJ Čistá - SKP Rakovník „O“ 0:3 a 0:9, FK Kněževes - SK Pavlíkov „B“ 3:0 a 0:0.
Tabulka skupiny „B“
1. SKP Rakovník „O“ 6 6 0 0 32: 0 18
2. FK Kněževes 6 2 1 0 0: 5 7
3. TJ Čistá 6 1 2 0 2:16 5
4. SK Pavlíkov „B“ 6 0 3 3 1: 20 3

Utkání o konečné pořadí v turnaji
Utkání o 7. – 8 místo: SKP Rakovník „02“ - SK Pavlíkov „B“ 2:0, utkání o 5. – 6. místo: SK Pavlíkov „A“ - TJ Čistá 2:0, utkání o 3. – 4. místo: Tatran RAKO Rakovník - FK Kněževes 0:0 pok. kopy 1:0 a utkání o 1. – 2. místo SKP Rakovník „O“ - SKP Rakovník „Š“ 2:1.

JAROSLAV KRAUS