Sparta Lužná – Tatran Rakovník B 2:1 (2:0)

Luženský lodivod Josef Bok měl k dispozici to nejlepší, co v současném kádru Lužné lze najít, naproti tomu Josef Andrlík postrádal řadu opor a v brance se objevil dorostenec Koudelka. Svoji kvalitu ukázal domácí celek v první dvacetiminutovce, kdy se do rezervy rakovnického celku zakousl. Svůj tlak také ozdobili luženští fotbalisté dvěma brankami. Nejprve se před hostujícím gólmanem ocitl osamocen Fronk – 1:0. O několik minut později se blýskl trestným kopem Z. Bok, který překonal Koudelku – 2:0. Postupem času ale Tatran hru vyrovnal a to především díky tomu, že luženský hráč jménem Bok musel po dvou žlutých kartách do sprch. V závěru poločasu stálo na straně domácích i štěstí, neboť rakovnický Hanzl nastřelil pouze tyč.

Úvod druhé půle patřil pro změnu rezervě Tatranu, který se usadil na polovině domácího celku, ale žádnou větší šanci si nevytvořil. Hosté hrozili především ze standardních situací, ale i s těmi si Lužná poradila. Domácí fotbalisté spoléhali na rychlé brejky, které se jim dařili, ale opět vázlo přesnější zakončení. Počet hráčů se srovnal, když byl vyloučen hostující Hanzl. Tatran tři minuty před koncem utkání upravil skóre zápasu na konečných 2:1. Bethel načechral míč do vápna, na ten si naběhl Topinka a hlavičkou pod břevno nedal Rácovi šanci. Během utkání byl z hráčské lavice vykázán trenér Bok a vedoucí mužstva Rác.

Lužná: Rác - Hájek - Staněk, Chládek, Falbr - Fronk, Bok, Lukeš, Ambrůžek - Šnajdr, Majba.
Trenér: Josef Bok.

Tn. Rakovník B: Koudelka - Křikava - Volráb, Špimr, M. Kapoun - Somol, Topinka, Hanzl, Kněžík - Bethel, Benneth (21. D. Jun).
Trenér: Josef Andrlík