„Zúčastnil se celý kádr, vše, co jsme chtěli, jsme absolvovali, jsem spokojen. Realizační tým by touto cestou také velmi rád poděkoval manželům Závorovým za perfektní prostředí a podmínky v penzionu Irena a panu Václavu Lexovi za zajištění dopravy. Po skončení soustředění žáci sehráli dva přípravné zápasy na perfektní UMT v Rynholci, první se stejně starými soupeři z Tatranu Rakovník, ve kterém zvítězili 6:1, a ve druhém proti již tradičnímu soupeři týmu SK Slavia Praha ročník 98/99 zvítězili 4:0,“ zrekapituloval poslední dny trenér Jan Janota.

SK Rakovník – SK Slavia Praha 4:0
Žáci SKR každoročně, někdy i dvakrát, odehrají přátelské utkání proti mladým slávistům, kteří jsou o 2 – 3 roky mladší. I přes to, že mezi soupeři byl výškový i váhový rozdíl, mladící hráli velmi pohledně, kombinačně a v rychlosti. Byli rakovnickým hráčům opravdu důstojným a kvalitním soupeřem.

SKR nehrál s takovou lehkostí, jako v předešlém utkání proti Tatranu, ale bylo to hlavně únavou. Hrálo se třikrát 20 minut s konečným výsledkem 4:0. Branky za Rakovník: 2 Faigl, Nesládek a Gregor. Tento zápas ukončil velmi náročný program, který startoval nedělním odjezdem na soustředění.

SK Rakovník: Pešek – Rohla, Šedivý, Vydra, Hovorka – Faigl, Kacafírek, Spal, Gregor – Nesládek, Kýzl. Střídali: Cibulka, Bohatý, Polák.