V prvním utkání se střetl domácí tým se Slaným a vítězství 4:0 pro Pavlíkov jasně ukázalo, že Slánští favority turnaje nejsou. Ve druhém duelu si pak celkem snadno poradil Tatran s Krásným Dvorem a odsoudil jej tak k duelu poražených. Zápas o třetí místo byl však pohledný, bylo znát, že na sebe narazila dvě družstva přibližně stejné výkonnosti, ale Krásnodvorští v sobotu neměli ani na Slaný, které si vítězstvím 3:1 zařídilo bronz.

Finále mezi Pavlíkovem a rakovnickým Tatranem však stovce přihlížejících diváků udělalo opravdovou radost. Mělo vysokou úroveň, bojovalo se a ve svižném rychlém tempu se přece jen prosadili domácí hráči, kteří vyhráli 2:0. Do tatranské sítě se z trestného kopu trefil Tomáš Vodrážka a druhý zásah přidal Lauris Mujon. Putovní pohár Jaroslava Smejkala tedy letos zůstal doma.

„Bylo to první protažení po ukončení sezony, všichni vlastně hráli ve slepovaných sestavách, ale i tak lze dobře hodnotit úroveń turnaje.Ve finále nejspíš hrála prim naše zkušenost, protože Tatran měl v kádru hlavně mladíky, ale ti dokázali vše nahradit svojí bojovností a chutí do fotbalu. Jedinou, ale velkou kaňkou, na turnaji je zlomené koleno brankáře Lukáše Pohána, který tak nejspíš pár měsíců bude mimo hru,“ hodnotil turnaj trenér vítěze SK Pavlíkov Petr Čech.

Konečné pořadí:
1. SK Pavlíkov, 2. Tatran RAKO Rakovník, 3. Catrine Slaný, FK Krásný Dvůr.