Sparta Řevničov – Sparta Lužná 1:4 (0:2)

Hosté hned od úvodních minut drželi míč daleko více na svých kopačkách, ale nijak zvláště domácí svatyni neohrozili. Lužná se dostala do vedení zhruba po dvaceti minutách hry. Obraz hry se ani po vstřelené brance neměnil. Hosté se stále tlačili do zakončení, akce ale končili většinou na hranici pokutového území. Domácí měli obrovskou šanci na vyrovnání, když luženský stoper chyboval v rozehrávce. Hostující útočník nenaložil s nabídnutou šancí ideálně a míč si ve finální fázi ukopl. Hosté dokázali do konce poločasu vstřelit ještě jednu branku – 0:2.
Druhý poločas začali domácí fotbalisté mnohem lépe. Začali kombinovat a zatápět luženským zadákům. Po jednou z rohových kopů hlavičkoval domácí hráč pouze do břevna hostující svatyně. Vracený míč se ale dostal k nekrytému hráči Řevničova 1:2. Domácí cítili šanci na vyrovnání a bezhlavě se hnali do útoku. Toho využila Lužná ke vstřelení třetí branky. Poslední slovo v utkání měli hosté, když z pokutového kopu zvýšili a stanovili definitivní podobu výsledku – 1:4.