Černolice – Tatran Rakovník 3:7 (1:3)

Do utkání vstoupili Tatranští jak nejlépe mohli. Během půl hodiny vstřelili soupeři tři branky. Nejprve Beneš vysunul Poláška, který ze strany přehodil brankáře – 0:1. Druhá branka padla po centru Pouly, jenž našel před brankou Beneše a ten se hlavou nemýlil – 0:2. Chvíli nato přišla další chvíle Beneše, když po rohovém kopu Hůly doklepl míč za záda černolického gólmana – 0:3. Domácí do konce první půle ještě dokázali snížit ze standardní situace na 1:3.

Druhé dějství bylo opět ve znamení tatranských šancí a především krásných gólů. V první šanci se ocitl T. Kapoun, ale jeho hlavička mířila těsně vedle branky. Na druhé straně zahrozil i soupeř, ale šanci bravurně zlikvidoval Zach. Domácí se ale branky přece jen dočkali a snížili na 2:3. Tatran jim ale radost z kontaktní branky hned po minutě vzal, když utekl po lajně Urik a na přední tyči našel Poulu, který rozvlnil síť – 2:4. Krásný fotbalový moment pak připravil pro přítomné Polášek, jenž z pětatřicetimetrů napálil míč z voleje a ten zapadl rovnou do šibenice černolické branky – 2:5. Střelecké hody hostů pokračovaly dál. Vrábík centroval balon na Kapouna, který prodloužil hlavou na Feketeho a ten z první pálil pod břevno – 2:6. Černolice odpověděly třetí brankou, ale poslední slovo měli v závěru opět hosté, když Hůla vybojoval balon a ránou k tyči nedal gólmanovi šanci – 3:7.

Tatran Rakovník: Zach – Hájek, Kratochvíl, Vrábík, Kollár – Urik, Kapoun T., Hůla, Poula (75. Kroupa) – Beneš (50. Fekete), Polášek.