SK Rakovník – Sparta Praha B 0:5 (0:1)

V úvodní čtvrthodině se domácí starší žáci před branku soupeře téměř nedostali. Naopak Pražané neustále kroužili kolem trestného území Rakovníka. Dvakrát nastřelili tyč, ale do vedení šli až ve 13. minutě, kdy byl jejich útočník u míče dříve než vyběhnuvší brankář Kraus a mazácky ho přehodil – 0:1.
Poté tlak Pražanů výrazně polevil a domácí si rychlými útoky vypracovali několik šancí k vyrovnání skóre.

K největším patřila v 16. minutě hlavička Zikmunda, která jen o centimetry minula šibenici Sparty. Krátce nato aktivní Zikmund vyvezl míč ze své poloviny až na velké vápno soupeře, tam přihrál Ryšlavému, jenž z úhlu pálil jen do boční sítě. Po půlhodině hry rychlý Ryšlavý utekl obráncům, ale jeho lob golman Pražanů se štěstím chytil. Těsně před koncem prvního poločasu Huttr přesnou přihrávkou nabídl gólovou příležitost Hamouzovi, ten se však mezi tři tyče netrefil.

Po změně stran převzali iniciativu hráči v rudých dresech a domácí tým, kterému ve vedru očividně docházely síly, zatlačili do hluboké defenzívy. Svou výraznou převahu vyjádřili i dalšími čtyřmi brankami.

„V prvním poločase jsem byl s výkonem hráčů spokojený. Škoda jen, že jsme nedotáhli do úspěšné koncovky některou z šancí, které jsme si vytvořili. Druhý poločas už byl plně v režii Pražanů“, podotkl k utkání rakovnický trenér Jaroslav Hamouz.

SK Rakovník: Kraus – Ryšlavý, Rohla, Uher, Žďánský, M. Hamouz, Huttr, Sláma, Zikmund, Kýzl, Vyhnanovský.

SK Rakovník – Sparta Praha B 0:7 (0:3)

V duelu mladších žáků domácí tým, který uzavírá tabulku divizní skupiny B, změřil síly s lídrem soutěže. A na hřišti to bylo také vidět. Rakovničtí se na polovinu Sparty dostávali jen sporadicky a jejího golmana prakticky neohrozili.

Naopak domácí brankář Zemjanek si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl a několika velmi dobrými zákroky zabránil tomu, aby výhra hostů byla dvouciferná.

SK Rakovník: Zemjanek – Bureš, R. Hamouz, Žihla, Krupička, Varyš, Nováček, Pfejfer, L. Hamouz, Svítil, Nágl. Střídali Haifler a Kadár. Trenéři Tomáš Pavlíček a Václav Asník.