V tabulce I. B třídy jste nakonec skončili čtvrtí se ziskem 45 bodů, panuje spokojenost?
S umístěním a bodovým ziskem musíme být spokojeni, byla to nejúspěšnější sezona v blízké historii mšecké kopané. Tímto bych chtěl poděkovat trenérům J. Ducárovi a L.Mrázkovi a všem hráčům, kteří během celé sezony za náš tým nastupovali.

Vaše výkony během celé sezony byly poměrně nevyrovnané. Jak moc se na vašich výkonech projevilo, jak byl tým posílen o hráče z Nového Strašecí?
Neřekl bych, že výkony mužstva byly zas tak nevyrovnané, mnohdy záleželo i na jiných vlivech, jako byla třeba kvalita soupeře, nálada v týmu, různá zranění, pracovní povinnosti hráčů… Těch vlivů na výsledek by se dalo vyjmenovat hodně, někdy se prostě povede všechno a někdy tam nespadne nic, ale to znají snad všichni. Určitě bylo i znát, když v některých, hlavně podzimních zápasech nastoupil někdo ze Strašecí. Hráči jako Jan Ducár, Martin Kaválek, Petr Kut nebo Jirka Kapek byli často ti rozdíloví a dokázali rozhodovat vyrovnané zápasy. Samozřejmě i na nich byla mnohdy znát únava z jejich náročných divizních zápasů.

Jak hodnotíte spolupráci s Novým Strašecím?
Spolupráci s Novým Strašecím hodnotím jako výbornou, hlavně v první sezoně farem a v podzimní části minulé sezony. Když byli hráči zdravotně v pořádku a dařilo se i výsledkově, tak problém nikdy nebyl. Postupně ale kádr Strašecí nebyl tak široký, aby mohl někdo chodit vypomáhat na farmu, a tak jsme vlastně celou jarní část sezony odehráli bez výrazné pomoci. Každopádně ale musím poděkovat vedení Nového Strašecí, že se vůbec projektu farem zúčastnili s námi, Sokolem Mšec.

Který zápas byl z vašeho pohledu nejtěžší?
Svým způsobem byly pro nás všechny zápasy těžké. S odstupem času ale můžu hodnotit jako nejtěžší zápasy s týmy, které skončily v tabulce nad námi, čili s Hřebčí, Nelahozevsí a Tatranem Rakovník

Kdy jste podali nejhorší výkon a který zápas se vám naopak nejvíce povedl?
Na nejhorší výkony se rychle zapomíná, ale myslím, že když se nám nedařilo, tak to byly spíš určité části některých zápasů. Někdy jsme to zlepšeným výkonem dokázali napravit, někdy bohužel ne. V paměti za celou sezonu mi zůstaly dva zápasy, které se nám hodně povedly, a to hned v 1. kole doma s Hřebčí (4:1) a na jaře doma s Nelahozevsí (3:0), to byla radost se na kluky dívat.

Jak hodnotíte okresní derby? Nedařilo se vám hlavně s Mutějovicemi, které vás porazily na jaře i na podzim…
Na podzim jsme měli vítěznou sérii a Mutějovičtí byli první, kdo nás porazil. Zřejmě věděli, že musí podat maximální výkon aby uspěli, a jejich nasazením nás také zaskočili a zaslouženě vyhráli. Na jaře jsme u nich podali špatný výkon v prvním poločase, a ve druhém už jsme to nedokázali otočit, ale chybělo málo. Zápasy s Tatranem jsou vždy těžké, prostě derby jak má být, ale i na zápasech s Městečkem bylo znát, že hrají dvě mužstva z okresu, i když s nimi se nám výsledkově dařilo.

Co říkáte tomu, že Mutějovice nakonec přihlásily po mnoha letech tým do okresního přeboru a jak se těšíte na SK Rakovník B a Hředle?
Určitě je to pro fotbal škoda, nikde ale není napsáno, že je nebudou následovat další kluby, problém s hráči mají skoro všude. Nevím, jestli se těším na SK Rakovník a Hředle víc, než na ostatní. Výhoda bude jen ve vzdálenosti dojíždění. Budu rád, když naše zápasy proběhnou bez jakýkoliv problémů.

Co jste říkal na jarní tažení Tatranských?
Tatranské jarní tažení bylo obdivuhodné, bylo vidět, že si tam všechno sedlo dobře. K třetímu místu jim gratuluji.

Kdo s hráčů vám udělal největší radost a naopak od koho čekáte více?
Tato otázka se hodnotí velmi nelehce. V jednotlivých zápasech vždycky někdo hraje líp a někomu se tolik nedaří, to by bylo na delší rozbor jednotlivých zápasů. Dlouhodobě dobrou výkonnost si držel třeba Radek Šebesta. Když budou všichni kluci zdravotně v pořádku, budou v rámci svých možností chodit trénovat a na všechny zápasy, tak mě nezklame žádný.

Jak jste spokojen s letní přípravou?
Jsem spokojen a doufám, že spokojeni jsou i hráči a nový trenér Miloslav Mrázek. Hráči trénovat chodí, tréninky jsou výborné, tak snad to všechny baví.

Jsou nějaké změny v kádru?
Hostování ukončil Martin Polášek, odešel Lukáš Petrus, z hostování se vrátil Jakub Kolek, přišli Jakub Kučera a Karel Lupák, jinak kádr zůstal stejný jako v jarní části sezony. Novým trenérem se stal již zmiňovaný Miloslav Mrázek.

S jakými cíli jdete do nové sezony?
Byl bych rád, kdyby se nám dařilo hrát pohledný fotbal, který by kluky bavil a v tabulce jsme byli na takovém umístění, aby nám nehrozily problémy se sestupem.