V pátek od 15 hodin se bude v rakovnickém DDM (v parku) volit nový předseda OFS Rakovník, dále výkonný výbor a revizní komise.
Nejdůležitější postavou bude pochopitelně předseda, který bude rakovnický okres po fotbalové stránce reprezentovat např. ve Středočeském kraji. Jediným kandidátem na tento post je Jaroslav Kraus, současný sekretář svazu.

Toho jistě mnoho oddílů a lidí bere jako osobu, na které okresní fotbal stojí. Vždyť již několik let shromažďuje všechna data, utváří tabulky, podílí se na přípravách losovacích aktivů atd.

Větší tlačenka, co se zájmu týče, je hlavně o sedadlo ve výkonném výboru. Zde může být devět členů, včetně předsedy, ten je členem po zvolení automaticky. Na seznamu kandidátů je 12 jmen, to znamená, že tři hráči musí z kola ven. Právě o tyto posty bude asi největší tahanice. Dokonce máme informace, že některým oddílům a funkcionářům chodí anonymní maily s doporučením, koho by volit neměli a naopak.

Do dnešního dne stávající předseda Josef Seibert už na funkci předsedy znovu nekandiduje, a proto jsme udělali rozhovor s Jaroslavem Krausem, který by ho chtěl vystřídat.

Všechny otázky spolu s dotazy na Jaromíra Štefana, proč odstupuje z funkce předsedy komise rozhodčích, najdete pouze v pátečním tisku!