,,Příbram prokázala velkou kvalitu. Řekl bych, že byla zatím nejsilnějším soupeřem v sezoně a rozhodně bude hrát na špičce tabulky. Má ročníkově výborně poskládané mužstvo,“ vysekl protivníkovi poklonu trenér rakovického SK Marek Tvrz, který byl jinak s výkonem svého týmu spokojen. „Kluky mohu pochválit za dobrou defenzivní činnost, protože jsme chtěli hrát ze zabezpečené obrany a to nám relativně fungovalo. V příštím kole ale chceme z Plzně přivést body.“

V 17. minutě hostům vyšla akce z levé strany, na jejímž konci stál Rogoz a otevřel skóre. V druhé půli se postupně svěřenci trenérů Tvrze a Kýzla dostávali do hry, přesto to byli hosté, kteří několikrát mohli vstřelit druhou branku. Ta přišla v 82. minutě po milimetrovém pasu mezi rakovnické stopery, kdy Rogoz nadvakrát překonal Mezeie v brance, který v poločase nahradil zraněného Týčeho. V závěru se domácím podařil rychlý brejk a Čech snížil na konečných 1:2.

SK Rakovník U 19: Týče (46. Hula O.) – Špaček, Haifler, Šindler, Jelínek – Kalaš, Čadek, Čech 99 – Tesař (72. Zilcher), Trégr, Mezei. Trenéři: Marek Tvrz a Petr Kýzl.
Autor: redakce