SK Rakovník – Junior Praha 4:2 (2:1)

Rakovničtí starší žáci vstoupili do duelu náporem, který přinesl ovoce už ve 4. minutě, kdy Červený pěkně uvolnil Žďánského, jenž akci zakončil gólovou trefou – 1:0. Pět minut poté si předcházející hlavní aktéři role vyměnili. Nahrával Žďánský a Červený střelou z velkého vápna přesně k tyči zvýšil vedení domácích na 2:0. Ti pak měli další příležitosti navýšit skóre, ale nevyužili je.

Naopak to byli hosté, kteří pět minut před koncem prvního poločasu parádní střelou z více než 20 metrů do šibenice upravili brankový stav na 2:1. Tento gól Pražany povzbudil a po přestávce převzali iniciativu. Jejich snahu o vyrovnání po čtvrthodině zmrazil Hamouz, který po přihrávce Červeného domácím opět zajistil dvoubrankový náskok.

Krátce nato byl hostům za faul na Červeného vyloučen hráč a Rakovničtí využili početní převahy k zatlačení Pražanů před jejich bránu. Jednu z šancí proměnil Červený, který zvýšil na 4:1. Těsně před koncem utkání se Junioru ještě podařilo z rychlého protiútoku výsledek korigovat.

„Musím kluky pochválit za nasazení, bojovnost i předvedenou hru. Kdybychom proměnili další šance, mohlo být naše vítězství vyšší. Ale i tak jsem spokojený,“ poznamenal rakovnický trenér Jaroslav Hamouz.

SK Rakovník: Kraus – Ryšlavý, Rohla, Sláma – Zikmund, J. Červený, Hutr, Romanovský – Bohatý, Žďánský, M. Hamouz.