Celý ročník odstartoval v sobotu turnajem dvojic. A hned v něm vybojovali první místo Radek Semerád s Františkem Novákem, před dalším hráčem Atlanticu Milanem Bereczem, který vytvořil pár s libereckým Rudolfem Kohnhauserem.

Následující souboj jednotlivců na 2 x 18 jamek, do kterého mohli zasáhnout i neregistrovaní hráči, ovládl domácí Cvrček, hned za ním skončil druhý Milan Berecz. Na výborném čtvrtém místě skončil Josef Šnídl, následovaný pátým Radkem Semerádem. Neztratili se ani Jaroslav Klášterka (9.), Miloslav Doležal (13.) a Jan Hájek (14.). V pořadí týmů byli borci Atlanticu jasně nejlepší. Mezi ženami obsadila Jana Šnídlová 12. místo.

Nedělní program, kterého se mohou zúčastnit jen registrovaní hráči, měl mnohem kvalitnější obsazení. Ani zde se Atlantic neztratil. Vítězem se stejně jako v sobotu stal domácí Cvrček. Nejlepším hráčem Atlanticu byl pátý Josef Šnídl. Těsně za branami nejlepší desítky skončil na 11. místě Milan Berecz, následovaný 12. Miloslavem Doležalem a 13. Radkem Semerádem. Toto umístnění čtveřice hráčů stačilo Atlanticu na druhé místo mezi týmy za domácí Slavií. Mezi ženami skončila 13. Lenka Žemličková a 16. Jana Šnídlová.

Další dvě kola fotbalgolfové ligy se uskuteční 23.-24.4. 2022 ve fotbalparku Hluboká nad Vltavou.