Branka tedy nepadla, ale to neodradilo domácí od podzimních dobrých výkonů a následné oslavy v podobě „předčasné“ dokopné.

Nové Strašecí – Štěchovice 0:0

Protože zajíždí Novostrašečtí příští poslední kolo do Berouna, udělali si dokopnou po domácím zápase. Sice vykopali jen bod, ale nebylo lehké se do soupeřovi branky trefit. Od začátku utkání foukal silný vítr, chvílemi i pršelo. Fotbal nebyl moc pohledný. V 10. minutě střílel Ducár z pětadvaceti metrů nad.

Poločas proběhl prakticky bez šancí hostí, ale domácí měli také plné ruce práce dostat se ke kloudnému zakončení. Propracovaná obrana Štěchovic potvrdila svoji nejmenší průstřelnost v tabulce.

Kudela byl pokrytý celý první poločas. V tom druhém si domácí vytvořili územní tlak, kopali dva přímé volné kopy. Jednou Kudela hlavičkoval přes zeď a jeho pokus šel vedle.

Další šanci nabídl Strašecí hostující brankář, který chytil míč mimo pokutové území. Vysloužil si žlutou kartu a Kudela z tohoto trestňáku mířil jen těsně mimo. V největší akci se ocitl Neuman, když na něj Mrázek D. vracel hlavou míč zpět a ten jej netrefil, gólman to nečekal a se štěstím vykopl merunu do bezpečí.

Domácí měli nějaké závary ve vápně, ale zodpovědná defenzíva Štěchovic si gól dát nenechala. „Dneska byli na fotbal špatné podmínky, fotbal se divákům asi moc nelíbil. Hosté potvrdili nejméně obdržených branek v tabulce a do vyložených šancí nás nepustili.

Z toho, co jsme měli, jsme víc vytěžit nedokázali, soupeř si přijel pro bod a ten si také odvezl. Nemohu být ani zklamaný, protože obranná činnost našeho soupeře byla dnes opravdu kvalitní, nehráli jsme špatně,“ uznal kvalitu svého i soupeřova týmu strašecký trenér Miroslav Mrázek.

Nové Strašecí: Kut – Pejša, Bláha, Duchoň, Ducár – Mrázek D., Krupička, Mrázek J., Vašák – Kudela, Neuman. Rozhodčí: Vilhelm, Košťálek, Hůla.