Mutějovice –  Velká Dobrá 0:1 (0:1)
Ani třetí utkání nového ročníku I. B třídy chmelařům potřebné body nepřineslo. Přitom od úvodního hvizdu hráli s vedoucím celkem soutěže více než vyrovnanou partii a několikrát nebezpečně zahrozili před soupeřovou brankou. Ve 12. minutě zahrával Lupák trestný kop od postranní čáry a zatočil míč těsně nad břevno.

Po půlhodině hry se na rohu malého vápna odrazil míč k Majbovi, který technickou střelou přeloboval s gólmanem těsně i branku. S blížícím se koncem poločasu se začali osmělovat i hosté a ve 43. minutě putoval odražený míč prakticky podél celé čáry značící velké vápno. Nikdo z domácích hráčů ho nedokázal odkopnout a naopak hostující Libecajt zamířil přesně – 0:1. Do druhého poločasu vstoupili domácí s jasným cílem: zvrátit nepříznivý výsledek. Jejich snaha však vyzněla naprázdno.

V 57. minutě zpětnou gólovou přihrávku Staňka na volného spoluhráče v posledním okamžiku srazil hostující obránce. V 74. minutě po trestném kopu L. Roubíka hlavičkoval Frühauf opět těsně mimo branku. V závěru utkání se naopak před domácí brankou usadili hosté, ale ze série trestných a rohových kopů ani oni nic nevytěžili. Přesto jejich jediná branka rozhodla o tom, že si domů odvážejí tři body a chmelaři naopak na svůj první bodový zisk stále čekají.

„Předvedli jsme zatím náš nejlepší herní výkon. Škoda, že jsme se střelecky neprosadili. Naopak hosté rozhodli o vítězství náhodnou brankou. Utkání by určitě více slušela remíza. V dalším průběhu soutěže nás rozhodně nečeká nic lehkého," řekl kouč Milan Staněk.Mutějovice: Melč –  Roubík L. – Beránek, Kapoun L., Kapoun M. –  Kafka (54. Kroupa), Lupák, Frühauf, Majba –  Roubík T., Staněk.