Tento půlrok je premiérový pro nového kouče Josefa Štillera, který byl s výsledky a celkovým třetím místem spokojen. Domácí byli před prvním gólem trochu nervózní, to i když Kulhánková nevyužila samostatný únik. Ale když se k přímému volnému kopu postavila stoperka Bártová a trefila kýžená místa, bylo po nervozitě.

„Další průběh hry už neměl chybu. Dali jsme další tři branky. Druhý gól padl také po trestňáku, který kopala pro změnu Kulhánková, pak nasměrovala hlavou míč přesně Hejdová a tečku udělala Hlaváčková po krásném samostatném sólu. Potom jsme byli kapku vlažnější, ale celkově si myslím, že jsme se s podzimem rozloučili dobře,“ vrací se k poslednímu zápasu trenér Josef Štiller.

On byl na lavičce SK Pavlíkov spokojený. Se svým týmem uhrál sedm vítězství, tři remízy a jednu porážku. A i to by mohlo být lepší, jak sám řekl.

„Bilance je velmi dobrá, třetí místo určitě taky. Myslím si, že s Duklou Praha jsme mohli hrát trochu jinak a Ďáblice jsme měli jasně porazit. To byly asi tak dva zápasy, ve kterých jsme mohli udělat víc. Za celou sezónu bych rád děvčatům poděkoval. K tréninkům i zápasům přistupovaly zodpovědně.

Také musím poděkovat realizačnímu týmu a výboru SK Pavlíkov, který nám vyšel vždy vstříc, zajistil materiální i finanční vybavení a hlavně nám umožnil za jakýchkoliv podmínek trénovat na hlavním hřišti. Nesmím zapomenout ani na řidiče pana Součka a našeho pomezního rozhodčího pana Nováka,“ poděkoval hráčkám i vedení kouč Štiller.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Pázlerová, Bártová, Šarlingrová, Hajnová – Seidlová, Brabcová, Hlaváčková, Bogliová (85. V. Pavlíčková) – Kulhánková (75. Fenclová), Hejdová (60. O. Pavlíčková).