FK Rakovník – Malá Skála
8:0 (5:0)

Od začátku chtěly ženy hrát aktivně, bojovně a nepodcenit soupeřky z dolní části tabulky. Vše se na přání trenéra dařilo. V 6. minutě Stránská nastřelila tyč. Vzápětí po rohovém kopu Káňová břevno, ale z dorážky míč doputoval ke Stránské, tentokrát se do sítě trefila – 1:0.

Sedmnáctá minuta patřila Káňové, která se přímo z rohu trefila do branky – 2:0. Třetí branku vstřelila po individuální akci opět Stránská – 3:0.

V další kombinaci Novotná sklepla Vaicové, ta se uvolnila přes poslední hráčku hostí a prostřelila brankářku 4:0. Poločasový výsledek uzavřela také Vaicová – 5:0.

Druhé dějství ženy nezapsaly a naopak další tři branky přidaly. Hned po pěti minutách zvýšila Stránská z hranice velkého vápna, když tak trochu přehodila vylezlou brankářku – 6:0. Další pěknou akci zprovoznila Zelenková dlouhou kolmicí na Vaicovou.

Gólmanka ze Skály byla u míče první, ale při své snaze jej odkopnout co nejdále, trefila právě dotírající Vaicovou, která dostala míč před své nohy jako na talíři a završila hattrickem, stejně jako Stránská – 7:0. Osmou branku utkání před svým střídaním vstřelila Káňová. Rakovnické slečny si udržely svůj kvalitní výkon a upevnily místo v tabulce.

„S výkonem jsem spokojený. Padly hezké a početné branky. Naši hrou jsme soupeři nedali šanci a jsem rád, že holky zápas nepodcenily,“ řekl k výkonu svých hráček Jan Janota.

FK Rakovník: Pavlíčková - Krobotová , Lodeová (78. Polanecká), Brabcová - Roubíková, Novotná , Zelenková, Andrová (60. Chudá) - Káňová (75. Kyeriková), Stránská, Vaicová.

BIANKA JOGLOVÁ