Beroun - Nové Strašecí 1:0 (1:0)

Domácí vstoupili do zápasu hodně aktivně a hned v první minutě byla k vidění velká šance. Horel ovšem na Kůta nevyzrál a Šíma z dorážky netrefil prázdnou branku. Z náporu pak Berounští vytěžili další šanci, ve které ale Osvald orazítkoval břevno. Hosté, kteří v prvním poločase převážně bránili o sobě poprvé dali vědět v 18. minutě. Kudela postupoval sám na branku, akci ale zazdil zbytečnou kličkou. Poté opět hrozili především domácí. Střelu Horela ovšem vyrazil Kůt a Novák hlavičkoval těsně nad branku. Ve 28. minutě pak postupoval hostující Vašák po brejku sám na branku, místo střely z deseti metrů ale nesmyslně přihrával obsazenému spoluhráči. O šest minut později se již skóre měnilo. Horel obral obránce o míč, v šestnáctce si položil dva protihráče a nekompromisně zakončil - 1:0. Po chvíli mohli domácí zvýšit, když Horel předložil míč Hájkovi, jeho pokus ale Kůt vyrazil.

I v úvodu druhé půle byli aktivnější domácí, hlavička Neumana ale gól nepřinesla. S postupem času domácí vypadli z tempa a navrch začali mít hosté. Po hodině hry si hosté během pěti minut vypracovali tři vyložené šance. Střelu Lukáše Mrázka domácí brankář vyškrábl a sólo Kudely pak opět skončilo u Laciny. Největší šance hostů přišla v 63. minutě. Kudela vystihl přihrávku domácích, zcela osamocený přeloboval vybíhajícího domácího brankáře, míč směřující do branky ovšem skvěle na čáře vykopl Klička. Poté se více než fotbal hrála nakopávaná. Hosté se poté již do šance nedostali, domácí mohli dvakrát zvýšit své vedení. Jenže pěkná akce Neumana s Hájkem gólem neskončila a skóre se neměnilo ani v 85. minutě, kdy při standardce domácí zahráli signál a velkou šanci Neumana zneškodnil Kůt.

"Opět jsme prospali první poločas a výsledek jsme začali honit až v druhém poločase, kdy nás ale domácí do větších šancí nepustili a po zásluze zvítězili," poohlédl se po utkání strašecký lodivod Miloslav Mrázek.

Branka: 34. Horel. Rozhodčí: Svoboda. Poločas: 1:0. ŽK: Osvald - Šebesta, Černý. Diváci: 150.

Beroun: Lacina - Vlček, Chroust, Klička, Novák M., Šíma (87. Vopěnka), Němec, Osvald, Neuman, Horel, Hájek (90. Novák L.).

N. Strašecí: Kůt - Šebesta, Štika, Duchoň, Soukup - Pejša (46. Hořejší) , Mrázek J., Černý, Mrázek L., Vašák - Kudela