Sokol Nové Strašecí - Č. L. Union Beroun 2:4 (2:1)

Do utkání nevstoupili domácí opět moc dobře. Již ve dvanácté minutě prohrávali novostrašečtí fotbalisté 0:1. Domácí přidali na obrátkách a s postupem času dokázali nejprve ve třicáté minutě Havleml vyrovnat na 1:1, o šest minut později se po dlouhém půstu trefil i kanonýr Kudela – 2:1. Už se zdálo, že tentokráte staršečtí fotbalisté zlomí letošní smůlu. Do kabin se tak odcházelo za stavu 2:1.
Druhý poločas začal pro domácí poněkud lépe. Hostující hráč strhl k zemi unikajícího hráče a po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch. Kdo čekal, že si domácí již vítězství nenechají vzít, tak se hluboce mýlil. Berounští předvedli týmový výkon, zejména pak posledních pětadvacet minut patřilo pouze jim. Nejprve v 65. minutě poslal hostující Vopěnka míč za záda Kuta a bylo vyrovnáno 2:2. O deset minut strhl na stranu hostů Šíma – 2:3. To byla tvrdá rána pro domácí mužstvo. Poslední hřebík do pomyslné rakve zatloukl berounský Novák, který v závěru utkání upravil brankový účet na konečných 2:4.

Sokol Nové Strašecí: Kut – Charvát – Havel, Štika, Ducár – Stuchl, Tlustý, Duchoň, Vašák – Kudela, Černý
Střídali: Pluháček, Zázvorka. Trenér: Miloslav Mrázek Diváci 200