Nové Strašecí – Spartak Příbram 2:1 (2:1)

Domácí věděli, jaký soupeř do Strašecí přijede a celkem se báli, že ta šňůra vítězství se někdy přetrhne, ale teď to ještě nebylo. Skóre otevřel v 16. minutě Ducár, když zakončil z pravé strany svojí slabší pravou nohou, což u něj není zvykem – 1:0.

Aby byl klid na lavičce, na place i mezi diváky, musel by se trefit po rohových kopech nejprve Bláha nebo pak Duchoň, ale nervozita vygradovala deset minut před poločasem, když domácí utrpěli gól po standardní situaci – 1:1.

Štěstí však přálo domácím, kterým se povedlo v nastaveném čase prvního poločasu udělat dobrou náladu do kabiny, když Hanzl našel Mrázka – 2:1.
Ve druhé půli měla Příbram tlak, Strašečtí se trochu zatáhli a v podstatě trochu bránili výsledek. Ukazovalo se, že hosté mají kvalitní celek, ale na domácí sílu to tentokrát nestačilo.

„Trochu jsem se obával, aby nám Příbram nezkazila naši sérii výher, ale zvládli jsme to. Kluci opět zápas odbojovali, takhle hrají už několikáté utkání a jsem rád. Máme v tabulce zajímavou pozici a přikládám to hlavně tomu, že posledních pár týdnů hrajeme stejný styl, který nám vyhovuje a přináší ovoce," zhodnotil poslední domácí duel Nového Strašecí kouč Radim Suchánek.

Strašecí: Kut – Bláha (72. Janoušek), Havel, Duchoň, Kapek (86. Suchánek ml.) – Zázvorka (68. Hartman), Mžourek, Kaválek (38. Soukup), Hanzl – Ducár, Mrázek.