Sokol Nové Strašecí – Tuchlovice 2:3 (1:2)

Sobotní odpoledne patřilo opět ve Strašecí fotbalu. Na přípravné utkání si našla cestu jen hrstka diváků, ale fotbalisté obou mužstev se jim odvděčili pěknými akcemi a hlavně pěti brankami. Utkání začalo nešťastně pro domácí celek. Již v desáté minutě vyrazil strašecký brankář Kut tvrdou střelu hostujícího útočníka. Obránci ovšem zapomněli ohlídat dobíhajícího protihráče – 0:1. Domácí následně přidali na obrátkách. Výsledkem jejich snažení byla vstřelená branka, kterou ale rozhodčí Rendl neuznal. Domácí měli několik slibných palebných pokusů, ani jeden z nich neskončil v hostující svatyni. Vyrovnání přišlo po dvacetiminutách hry. Strašecký Lev načechral míč do pokutového území hostů, nabíhající Kudela prodloužil hlavou centr až k osamocenému Havlovi – 1:1. Deset minut před koncem poločasu chyboval v rozehrávce strašecký obránce Štika, což hosté z Tuchlovic potrestali – 1:2.

Do druhého poločasu nastoupilo Nové Strašecí v obměněné sestavě včetně brankáře. Kuta vystřídal Pošta. Střídajícímu brankáři vůbec nevyšel vstup do poločasu. Minelu brankáře dokázal tuchlovický hráč jménem Peroutka potrestat – 1:3. Domácí se sice snažili vrátit co nejdříve zpět do zápasu, ale jejich snažení bylo neúspěšné. Teprve v 70. minutě se podařilo Kudelovi umístěnou střelou z vápna snížit – 2:3. V posledních minutách měly oba týmy ještě několik šancí, ale ani jeden střelecký pokus neskončil v brance.

Nové Strašecí: Kut (46. Pošta) – Černý (46. Koula) – Vosyka, Štika, Ducár – Lev, Tlustý, Mrázek J., Vašák – Havel, Kudela.
Trenér: Miloslav Mrázek