Nové Strašecí – Semice 4:1 (4:1)

Domácí fotbalisté vlétli do utkání jako uragán a svého soka přehrávali. Již ve dvanácté minutě utkání poslal do vápna hostů nebezpečný centr Soukup. Strašecký forward Hořejší byl na správném místě a hlavou poslal domácí do vedení – 1:0. Strašečtí se z vedení ale neradovali příliš dlouho. O dvě minuty později semičtí rovnali Horejcem krok – 1:1. Vyrovnávací situaci nám popsal trenér Miloslav Mrázek: „Nechali jsme propadnout balón podél celého vápna a hostující hráč to napálil přímo pod břevno.“ V devaténácté minutě se ujali vedení opět domácí. Hořejší po centru Kudely vystřelil levou nohou a s pomocí tyče se míč dostal za brankovou čáru – 2:1. O čtyři minuty bylo ještě veseleji. Nenasytný Hořejší využil přesnou přihrávku J. Mrázka a tentokráte pravou nohou nedál hostujícímu Kostoskimu šanci – 3:1. Poslední branku v utkání vstřelil kdo jiný než Hořejší. Ani po dalším pěti minutách si zmiňovaný strašecký útočník naběhl na centr L. Mrázka – 4:1. Už to vypadalo, že hosté odjedou s výpraskem. Další branky však již nepadly. V druhém poločase domácí kontrolovali hru a hrálo se především v blízkosti středového kruhu.

„Konečně jsme prolomili náš největší problém a začali jsme dávat góly. V tom byl prostě rozdíl proti ostatním zápasům. Dnes jsme dokázali zúročit převahu ve vstřelené góly. Naše vítězství je naprosto zasloužené. Bohužel ve druhém poločase už jsme neměli takový hlad po gólech,“ hodnotil utkání Miloslav Mrázek.

Nové Strašecí: Kut - Štika – Pejša (70. Ducár), Duchoň, Soukup - J. Mrázek, Černý, L. Mrázek, Vašák (60. Verner) - Hořejší, Kudela.

AFK So Semice: Kostoski - Kupka, T. Semecký, Bříza, Švarc - Kapička, Bošina, Farkaš, Horejc - Richtařík, Holan

Branky: 12. Hořejší, 21. Hořejší, 25. Hořejší, 29. Hořejší - 14. Horejc
Rozhodčí: Berovič - M. Štefan, Kudrna. Diváci: 150