Benátky – Nové Strašecí 7:3 (4:2)

Domácí začali dobře kombinovat, ale první velkou šanci měli hosté a hned jí využili. Kaválek poslal míč na Hanzla, který předběhl domácího obránce a přehodil obloučkem i gólmana – 0:1. Ve dvacáté minutě bylo srovnáno a Kaválek musel znovu hledat někoho, kdo by stav změnil. Tentokrát dolétl míč na Ducára, kterému gólové choutky nepohasly – 1:2.

Co na plat, když za pět minut bylo opět srovnáno a do poločasu se domácí ještě dvakrát radovali – 4:2.

Při změně stran se hosté zdravě nabudili a zatlačili domácí k vápnu. Vytěžili přímák, který do branky namířil Kaválek – 4:3. Za tohoto stavu mohli Strašečtí góly přidat a bojovat alespoň o bod, jenže udělali žákovskou chybu při obsazování soupeře a na tabuli svítilo 5:3.

Zbytek utkání se už jen dohrál, domácí své vítězství korunovali dalšími dvěma brankami – 7:3.

„Jsme zklamaní. Nevíme, kde je chyba. Děláme zejména v obraně mládežnické kiksy. Soupeři šli šestkrát sami na naší branku, to se nesmí stát. Za stavu 4:3 jsme mohli výsledek zvrátit, ale v našem vápně stál jediný hráč Benátek, kterého dva naši hráči obsazovali na tři metry. To nelze. Nedaří se ani stoperské dvojici, tam jsme měli vždy oporu, ale teď to nefunguje. Sám si neumím vysvětlit, co se děje. Musíme se v příštím zápase zvednout, zlepšit a prolomit tento aktuální nezdar," ohlédl se za duelem asistent trenéra Ján Ducár.

Strašecí: Kut – Souček (Janoušek), Duchoň, Havel (Pejša), Bláha – Vašák (Kapek), Kaválek, Mžourek, Hanzl – Ducár, Mrázek. Trenér Radim Suchánek.