SK Senomaty-Tatran Rakovník B 6:4 (1:2)

I když měli hosté hned zpočátku častěji balón na svých kopačkách, první se radovali domácí, když v 9.minutě po Hvězdově centru hlavou přesně zamířil Klouček, který i v dalším průběhu utkání patřil k nejlepším na hřišti.V 16.minutě už bylo vyrovnáno, Bethel potrestal ruku Senomat a překonal bezpečně Červeného.Druhý gól byl odměnou pro bojovného Brože, jenž chladnkrevně využil Křikavovu přihrávku v poločasové vedení, a Tatran bezpečně kontroloval dění na hřišti. Zvýšit mohl Křikava, ale jeho tvrdou střelu z pětadvaceti metrů zastavilo břevno.Možnost pokutového kopu měli i domácí, ale v dobré formě chytající Herink Havla vychytal.

Úvod druhého poločasu patřil domácím, kteří pohotovou dorážkou Karnolda využili zmatek před brankou Tatranu na 2:2 a do vedení se dostali Kozákovou zásluhou.Na 3:3 vyrovnal důrazný Bethel vyhraným soubojem s Polákem a na 3:4 upravil Tvrz vydařenou střelou ke vzdálenější tyči.Poslední dvacetiminutovka pak ovšem patřila domácím, když nejprve Mácha do otevřené obrany vyrovnal, další rychlý brejk zužitkoval Benneth a o minutu později ten samý kanonýr v domácích barvách definitivně rozhodl těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího Sýkory.

SK Senomaty: Červený ( 46. Polák)-Kohout, Trešl, Hvězda, Havel, Klouček, Mácha, Benneth, Kodeš, Hůla, Kozák. Hokejově střídali Cafourek, Kochlefl a Karnold.Trenér Zdeněk Vodrážka.
Tatran Rakovník B: Herink (46.Melč)-Varga,Špimr, Kněžík, Volráb,Křikava, M.Beneš, Koloc, M.Kapoun, Brož, Bethel.Hokejově střídali Tvrz a M.Somol.Trenér Josef Andrlík.

MIROSLAV KOLOC