Lužná – Janov 4:1

Janov neuhlídal nestárnoucího Radka Pokorného, který do jeho sítě nasázel hattrick a rozhodl tak o výhře svého týmu, který byl vzhledem k jarní formě mírným favoritem. Zápas se lámal po hodině hry, kdy janovský Konvalinka vyrovnal, ale po krátké chvíli udeřil Pokorný a to dokonce dvakrát po sobě (podruhé z penalty). Za stavu 3:1 už si Lužná svoje depo pohlídala a ještě přidala jednu branku.

Branky: 45., 60. a 63. Pokorný (třetí z PK), 74. Staněk– 58. Konvalinka. Rozhodčí: Vodrážka. Diváků: 150.

Lubná – Tatran Rakovník 3:4 na penalty

Kdo šel domů o trochu dřív, litoval. Lubná měla zápas rozehraný perfektně, vedla 2:0, pak 3:1. Ještě v 90. minutě tenhle stav svítil na ukazateli, ale pak se diváci i hráči a trenéři nestačili divit. Tatran zabral a Jan Beneš nejdřív snížil a ve třetí minutě nastavení dokonce ten samý borec vyrovnal!

Šlo se na penalty a ty se také protáhly, až do šesté série. Za hosty nedal jen Husák, za domácí Kříž a Brabec. A tak mohl Vondruška rozhodnout, což také s gustem udělal.

„Štve mě to, kluci už si asi mysleli, že se nemůže nic stát. Navíc jsem nemohl pro zranění hrát, ale každopádně měl zápas mnohem lepší úroveň než nedávný v okresním přeboru,“ mínil lubenský Miroslav Jirásek.

Branky: 12. Trejbal, 36. Hranai, 68. Kollár – 57. Laki, 90. a 90 + 3. J. Beneš. Rozhodčí: Nejedlo. Diváků: 200.