Sokol Branov – Baník Stochov 5:3 (2:2)

Nejdřív měl tutovku mladý Schwendt, když šel ze strany sám na brankáře, a pak také Dochtor, jemuž v tísni brankář míč ukopl. Gól padl až ve 20. minutě, Dochtor po kličce zamířil k tyči – 1:0.

A domácí obranná řada začala chybovat. Hned se Stochov nadýchl a srovnal. Dvě minuty nato udělal Branov tu samou chybu a Šubin mohl ze své podobné pozice jako předtím zvýšit.

Pak se dostal do vápna Kruba a po faulu na něj srovnal pomocí desítky Dochtor. Do poločasu měli náznak na vedoucí branku Jirásek, Schwendt i Vodrážka, na druhé straně však bravurně zasáhl po přímém volném kopu hostí Bartyzal a vyrazil míč na roh.

Když se hrálo asi tak dvacet minut, přišlo další zaváhání. Neobsazení hráči hostí měli moc prostoru a Branov nechal zbytečně vyniknout Šubina hattrickem – 2:3.

Domácí měli štěstí, že to padalo i na druhou stranu. Dochtor prošel do vápna a když jeho střelu gólman vyrazil, dostal se k míči ve skrumáži jako první Schwendt a srovnal.

V 85. minutě propálil výborně hrající Kruba všechno, co mu stálo v cestě – 4:3. V závěru pronikl ze strany do vápna Dochtor a pečetil výsledek nejen gólem na 5:3, ale postavil se vedle stochovského Šubina s hattrickem. Dochtor měl navíc i jednu asistenci.

„Za body jsem rád jen z povinnosti. Herně děláme stále ty samé chyby, díky nimž dostáváme laciné góly. Místo toho, abychom soupeře přejeli, tak bojujeme o tři body. To je zbytečné. Musíme zapracovat na defenzivní části,“ poznamenal Jiří Týče.

Branov: Bartyzal – Šika, Kuchař, Opl, Hanzl – Schwendt, Dochtor, Kruba, Jirásek (60. Sklenička) – Štiller, Vodrážka (80. Kukla).